Випадок на Виноградівщині: Як чоловік, ледь тримаючись на ногах, намагався заправити авто (ВІДЕО)

20
12

"Підігрітого" заправщика зафільмували на АЗС одразу біля села Теково, що на Виноградівщині.

Failed to process content

Коментарі

1
12345

Фітькати на діда,най дома увалиться та спить. Думайте мозгами коли за діда заступаєтесь,бо в таких випадках може все плачевно закінчитись!!!!!! Нахрен уволити!!!!!!!!!!!!!

(
(((

Хто ви такі шоб обсуждати чуже життя,чужу ,незнайому вам людину.....

(
((((

"Дідику"ти за своєю баькою дивися ....а не в чуже життя свій ніс тич!!!!

Z
Zoltan

Добре шо вун лем заправщик а не шофер!

Д
Дідико

мусай роботати бо бабка дома не дає упити. А на роботі мож.

ДВ
Для всіх

Дідик ни курить рас.П"яний пілло.А ти што уклав відіо зробивись добре , по людськи ,мав на вто дозвіл.А можек доста було поговорити из начальством заправки.

К
коко

я так каждий день вожуся ))

ДД
Друг до піпец

Ти тормоз повністю , так і не догнав нічого бо то міски в тебе тупі!

П
піпец

коментатори, що підтакують "сегинь дідикові" трохи недоумкуваті. Мізки включіть, що б могло статися, якби "сегінь дідик" ще сигаретку собі припалив

Д
Друг

Знайшли глобальну проблему України в чому всі біди Да тепер його розтріляти повісити потім іще раз розтріляти врагом народа обявити таке на кожному кроці є і що тут доброго на відео що твій або чийсь дід у поважному віці повинен працювати заправщиком це плакати треба а люди більшість того віку п’ють тому що вони так виживала і ця країна їх до такого довела

К
Коломойша

Лишіться старого, дідико просто фаралований...

Ц
ЦІМБОР

Хга -хга -ххга ))))))))) Дедушка у дьім пяньій ))))))))))

Читайте також