Випускник богословської академії створив компанію аби допомагати зі вступом до вишів Словаччини

77
0

Добромир Шкебій, народився в закарпатському селі Нижній Студений, закінчив Ужгородську греко-католицьку богословську академію ім. Блаженного Теодора Ромжі, а зараз навчається в Університеті ім. Яна Коменського в Братиславі.

За словами Добромира, ідея відкрити міжнародну освітню компанію «Abiturient Slovakia», яка допомагає вступити абітурієнтам до навчальних закладів Словаччини з'явилась через те, що багато фірм, які працюють в цьому напрямку є недобросовісними і оцінюють свої послуги досить високо, дуже часто не обґрунтованою. – Дізнався про це від знайомих, котрі користувалися їх послугами і від однокурсників. Вони розповідали про завищені ціни, а часто такі «ділки» взагалі після першої оплати зникали разом з документами, – зазначає керівник компанії.

Чоловік розповідає, що сам пройшов шлях вступу до вищого навчального закладу Словаччини і розуміє нюанси всього процесу вступу та оформлення ВНЖ. Саме тому він вирішив створити компанію, яка дійсно допомагає кожному, хто бажає вступити до навчальних закладів Словаччини. Протягом цього року до Добромира і його компанії звернулось більше сотні клієнтів, які потребували різного роду супроводження, допомоги з апостилюванням, нострифікацією, поселенням в гуртожиток, просто консультації. Більшість вже успішно навчаються у найкращих освітніх закладах Словацької Республіки.

– Мені важлива якість наданих послуг, а не прибуток. Тому ми пропонуємо, за вдвічі меншу вартість, отримати весь необхідний спектр послуг, тільки якісніше, – наголошує очільник "Abiturient Slovakia".

Слова Добромира підтверджують відгуки людей, які користувались послугами його компанії.


Наприклад, Наталія Чудакова рекомендуючи «Abiturient Slovakia» зазначає: «Вдячна Добромиру і «Abiturient Slovakia» за оформлення документів під час вступу мого сина до словацького ВУЗу. Коли подаєш документи в іншу країну, важливо, що поряд була людина, яка на цьому знається. Переклади, апостилювання, нострифікації, деякі з цих слів, я взагалі чула вперше. Але вчасні пояснення та рекомендації зробили своє) Мій син вже студент і має гуртожиток».

Людмила Ярчук, також рекомендує компанію Добромира, дякує йому, й пише, що під час вступу до Економічного університету, все було зроблено на найвищому рівні з урахуванням усіх побажань та ситуації. – Однозначно рекомендую! І думаю, що скоро знову звернуся, – підкреслює пані Людмила.

Всю необхідну інформацію можна знайти:

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також