Вже майже 500 закарпатців отримали "картку мукачівця"

3
0

Лише за останні два тижні із заявами про отримання багатофункціональної електронної пластикової картки «картка мукачівця» до філії Закарпатського облуправління АТ «Ощадбанк» (м. Мукачево, вул. Ярослава Мудрого, 11) звернулось 197 мешканців міста Мукачева.

Загалом, з квітня із заявами про отримання багатофункціональної електронної пластикової картки «картка мукачівця» звернулось 993 мешканці міста Мукачева, а картку за вказаний період отримали 492 мешканців міста. Інші заяви ще опрацьовують працівники банку.

Ініціював впровадження проекту міський голова Андрій Балога. За допомогою цього універсального інструменту кожен мукачівець зможе безкоштовно відкривати поточний соціальний рахунок, на який зараховуватиметься пенсія, соціальна допомога, дотація тощо. Діятиме й знижка в «Соціальній аптеці», в магазинах міста.

“Карткою мукачівця» в майбутньому можливо буде, здійснювати оплату житлово-комунальних послуг, використовувати її як картку пацієнта в медичних установах, пише Мукачівська міськрада.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також