Вже зранку на КПП "Тиса" виявили 1370 пачок цигарок (ФОТО)

7
1

Сьогодні вранці прикордонники пункту пропуску «Тиса» попередили одразу дві однакові спроби незаконного переміщення тютюнових виробів у транспортних засобах, що прямували на виїзд з України.

Як пише прес-служба Чопського прикордонного загону, о сьомій ранку під час огляду мікроавтобуса «Renault» української реєстрації військові спільно з митниками помітили ознаки втручання у його конструктивні особливості. Транспортний засіб скерували на поглиблену перевірку, у ході якої в салоні автомобіля виявили сховок. У днищі між сидінням водія та багажним відсіком було облаштовано порожнину,у яку помістили 740 пачок цигарок «Прима».

За двадцять хвилин прикордонникам вдалось виявити ще один тайник з сигаретами. 42-річний водій мікроавтобуса «Fiat» приховав контрабандний тютюн у такому ж місці, що й його 23-річний попередник. Цього разу прикордонно-митна група завадила незаконному переміщенню до країн Європи 630 пачок тютюнових виробів.

В обох випадках цигарки і мікроавтобуси, у яких їх переміщували, буде вилучено. Суму оцінки конфіскату наразі встановлюють.


Коментарі

В
Вова

Новина для дибілів, хабарники митники з прикордонниками бережуть Європу від контрабандних сигарет))) кончена хохляцька нація

Читайте також