WIZZ Air закрив 3 рейси з найближчого до Закарпаття міжнародного аеропорту Кошице

10
1

Про це йдеться в коментарі Головного виконавчого директора та керівника аеропорту Кошице Міхаеля Тмея, який був надісланий виданню Mukachevo.net.

 Міхаель Тмей так прокоментував це рішення компанії Wizz Air:

– З неприємністю повідомляємо про те, що Wizz Air скасовує свою базу в Кошице, а також рейси на Кельн, Тель-Авів і Донкастр Шеффілд. Проте Wizz Air зберігає рейс до аеропорту Лондона Лутон, який буде і надалі здійснюватися щодня. Це рішення було повідомлене нам лише 2 години тому, і для нас це стало дуже неприємним сюрпризом. Ми хочемо підкреслити, що всі рейси, які були скасовані, досягли надзвичайно хороших результатів і були дуже популярні серед мандрівників. Ми навіть працювали над збільшенням частоти польотів у цих напрямках. Отже, рішення не було зроблено на комерційній основі.

Про відкриття рейсу до Тель-Авіву читайте в нашій окремій публікації.

Не виключено, що відмінені рейси з Кошице компанія WIZZ Air відкриє з аеропорту в угорському Дебрецені, де вона має другу після Будапешту базу.

До речі, раніше WIZZ Air здійснювала рейси з аеропорту Кошице до італійського Мілану, однак згодом цей рейс було відмінено в Кошице і польоти до Мілану почали здійснюватися саме з Дебрецена.


Коментарі

Ф
флекс

Це погано.В Кошице зручно добиратися, що не можна сказати про Дебрецен

Читайте також