Xiaomi анонсувала нову оболонку MIUI 12

13
0

Xiaomi не так давно випустила прошивку MIUI 11, яка сподобалася користувачам за зручні системні програми, новий дизайн іконок і оновлені можливості.

Але через кілька місяців компанія вирішила здивувати шанувальників новою ювілейною оболонкою MIUI 12, характеристики якої поки залишаються загадкою. Чого очікувати від поновлення і коли планується офіційний вихід - дізнавався Y.ua.

Офіційний анонс MIUI 12

В середині січня слова про майбутній вихід нової оболонки підтвердилися офіційним роликом, в якому про MIUI 12 розповідається не так багато. Тридцятисекундний тизер дає зрозуміти про наявність стильного дизайну, вражаючою графіки і модних темних тем. Очікується, що випуск ювілейного десятого призначеного для користувача інтерфейсу Xiaomi отримає глобальні зовнішні зміни, новий шрифт, модернізовану стилістику іконок, оновлені функції і анімації з системою повідомлень.

Передбачається, що однією з головних фішок серед нововведень стане загальносистемний темний інтерфейс, який почав впроваджуватися ще в телефонах Сяоми з MIUI 11, але з обмеженим набором можливостей. У новій версії він розкриє весь потенціал, стаючи в руках користувача стильним і функціональним інструментом для швидкого вирішення завдань. Очікувано оболонка буде працювати на Android 10 і зробить акцент не на продуктивності, істотно збільшеної ще в MIUI 11, а на призначеному для користувача інтерфейсі і зовнішньому вигляді.

Можливі оновлення та дата виходу

Якщо судити про зміни попередньої фірмової прошивки, в MIUI 12 очікується:

  • можливість поділу екрана;
  • більш плавний запуск програм;
  • додавання безкоштовних тем;
  • трансляція вмісту на TV-екран;
  • вдосконалений вигляд налаштувань;
  • поліпшена функція запам'ятовування паролів;
  • відрізняються мелодії будильника для різного часу доби;
  • додаткова анімація активного дисплея Always On;
  • управління кожним окремим режимом.

Найімовірніше, користувачі продовжать відчувати переваги від нового магазину GetApps, що з'явився в MIUI 11. Тепер він виглядає по-іншому, допомагаючи швидше знаходити і завантажувати потрібні програми. Можливо, в дванадцятій версії буде повністю функціонувати сервіс батьківського контролю Family Link, який працював у попередній оболонці з деякими обмеженнями.

З чуток, оновлення встановиться на останні моделі брендових смартфонів (Xiaomi Redmi Note 8, Mi 9 Pro, Mi Note 10 Pro і ін.), але точний список буде представлений в березні-квітні. Прем'єра фінальної версії, швидше за все, відбудеться у вересні або жовтні 2020 року.

Випуск офіційного ролика і підтвердження чуток про розробку MIUI 12 - це перший крок до поступового анонсуванню нової інформації. Незважаючи на те, що компанія вибрала концепцію щодо збереження інтриги, імовірно, зовсім скоро користувачі дізнаються про оновлення прошивці більше вражаючих деталей

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також