Є на що сподіватися: "Минай" у контрольному матчі розгромив "Кривбас"

11
3

Підопічні Володимира Шарана продовжують підготовку до сезону.

"Кривбас" провів контрольний поєдинок проти "Минаю", де поступився з рахунком 1:4. У першому таймі м?яч забив Твердохліб на 17 хвилині, яким, як повідомлялося, цікавиться криворізький клуб.

Інші м?ячі були забиті у другому таймі. Відзначились Одарюк, Голуб та Гечев за закарпатський клуб.

Приходько зміг забити пенальті на 50 хвилині за "Кривбас", який так і залишився єдиним голом для команди.

"Кривбас" (Кривий Ріг) – ФК "Минай" (с. Минай, Закарп. обл.) – 1:4 (0:1)

Голи: Єгор Твердохліб, 19 (0:1). Володимир Одарюк, 47 (0:2). Клім Приходько, з пенальті, 50 (1:2). Данило Голуб, 56 (1:3). Міхаіл Гечев, 69 (1:4).

"Кривбас" (Кривий Ріг): Андрій Кліщук (Богдан Хома, 46) – Андрій Понєдєльнік (Захар Карпусь, 46), Данило Бескоровайний (Володимир Вілівальд, 46), Тимур Стецьков (В?ячеслав Рябов, 46), Іван Дібанго (новачок, 46) – Олег Кожушко (новачок, 46), Олег Татарков (Клім Приходько, 46), Дмитро Хомченовський (к) (Роман Дебелко, 46), Владислав Семотюк (Тимур Кораблін, 46), Максим Задерака (новачок, 46) – Олексій Хобленко (Арсеній Кілєвий, 46).

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

ФК «Минай» (Минай) (стартовий склад): Олександр Бандура (к), Ігор Солдат, Юрій Кравчук, Дмитро Нємчанінов, Андрій Булеза, Тарас Дмитрук, Сергій Панасенко, Андрій Ралюченко, Єгор Твердохліб, Володимир Одарюк, Олег Вишневський.

Запасні: Олександр Кемкін, новачок, Богдан Чуєв, Валерій Рогозинський, Микита Лєднєв, Вадим Вітенчук, Сергій Петько, Данило Голуб, Міхаіл Гечев, новачок, Іван Демиденко.

Головний тренер: Володимир Шаран.