З поповненням: 10 ідей українцю для подарунка новонародженому

218
0

У близьких людей поповнення в родині? Здорово! Саме час подумати над подарунком для малюка в такий важливий день.

Народження дитини - це не тільки фонтан емоцій. З появою нового члена сім'ї батьки перебудовують свій спосіб життя, в тому числі і пріоритети під час покупок. Найкращий подарунок новонародженому - це те, що допоможе знизити витрати для батьків. Пропонуємо добірку варіантів для подарунка на будь-який смак, колір і гаманець.

1. Іграшки

Для самих маленьких найкраще підійдуть іграшки з тактильними вставками і Шумелка-пищалками: такий подарунок допоможе дитині краще ознайомитися з цим чудовим новим світом. Звертайте увагу на іграшки, які можна підвісити: так ваш презент можна буде залишити не тільки над ліжечком, а й помістити на коляску або автокрісло.

Також напевно хорошим вибором будуть прорізувачі, адже дітки люблять пізнавати світ не тільки тактильно, але і на смак.

2. Килимок

Надзвичайно корисний подарунок для дитини - це розвиваючий килимок. За допомогою дуг над ним підвішуються різні іграшки, які малюк може потягнути на себе і розглянути ближче.

На такому килимку малюк зможе грати до півроку так точно - поки не почне пересуватися сам і шукати собі розваги в інших куточках квартири, а не тільки там, де залишили батьки. Але тоді найулюбленіші іграшки можна зняти з дуг і перенести на ту ж коляску.

Але при виборі такого подарунка враховуйте, що килимок займає чимало місця - тому спочатку переконайтеся, що на підлозі залишиться вільне місце для переміщення, щоб розвиваючий килимок не перетворився на звичайний килим.

3. Підгузки

Підгузки - це вічна необхідність: багато їх не буває, і занадто багато - теж. Радимо не купувати такий продукт від сумнівних виробників: невідомо, як відреагує шкіра малюка. Упаковка підгузників Libero - то, чого буде радий будь-який батько. Звертайте увагу на розмір памперса: дитині повинно бути комфортно. Якщо сумніваєтеся, краще взяти на розмір більше, ніж пригадати - завеликий підгузник через кілька тижнів буде як раз, а батьки згадають вас з вдячністю.

4. Косметика

Не памперсами єдиними! Присипки, дитячі креми, масла, шампуні - все це неодмінно з'явиться в будинку на полиці. Ви теж можете допомогти батькам зібрати косметичку для нового члена сім'ї. Вибирайте гіпоалергенні засоби від перевірених виробників.

5. Одяг

Доброю допомогою батькам стане ваш внесок в гардероб малятка. Радимо вибирати одяг не з позначкою «для новонароджених», а краще для діток від 0 до 3 місяців - тому що іноді вона може виявитися вже маленькою. З дитячим одягом ситуація така, що нехай краще буде трошки завелика (а через якийсь час - якраз), ніж мала - так само, як і з підгузками.

6. Книжки для самих маленьких

Книга - універсальний подарунок для будь-якого віку. Новонародженому, звичайно, не варто вручати повне зібрання творів Нечуя-Левицького. Неповне теж не підійде. Як і книги з буквами в цілому. Книжки для новонароджених - це контраст кольорів, оригінальні форми і, звичайно ж, міцні матеріали.

Також існують спеціальні книжки для ванної. Вони дуті і зроблені зі спеціального водостійкого матеріалу.

У такого подарунка великий плюс: малюк від народження звикає до книги в руках.

7. Набір пелюшок

Скільки пелюшок не даруй - все одно багато не буде! Пелюшки - незамінний аксесуар для новонародженого.

8. Плед або рушник

Цей подарунок, як і пелюшки, можна прикрасити монограмою або ім'ям малюка. На відміну від попереднього пункту, такий презент буде служити набагато довше. Рушник можна вибрати з капюшоном - так дитину набагато зручніше виносити в тепле ліжечко після купання.

9. Знімок ручок і ніжок малюка

Подарунки можуть бути не тільки практичними. Безумовно, поповнення в родині тягне за собою додаткові витрати. І іноді за суєтою і практичністю люди забувають про емоційну складову. Пелюшки викинуть, розвиваючий килимок передадуть далі «у спадок» або продадуть, а такий подарунок - те, що збереже момент надовго. І навіть самому «новонародженому» через 20 років буде цікаво подивитися на мініатюру своїх рук і ніг.

10. Альбом «Мій малюк»

Ще один подарунок не для практичності, а для емоцій. Такі альбоми можуть бути місцем для записів про «перший раз» (малюк засміявся, сів, виростив перший зуб і подолав інші етапи розвитку). Інший варіант - просто фотоальбом з хорошим дизайном і місцем для коментарів, адже діти ростуть так швидко! А через кілька років дитина теж з цікавістю буде розглядати такий подарунок.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також