З видом на море: Греція готова безплатно лікувати туристів з коронавірусом

4
4

У Греції, яка відкривається для туристів деяких країн з 15 червня, готові безкоштовно годувати та лікувати гостей країни, якщо у них під час відпочинку буде виявлений коронавірус.

Також влада обіцяє оплатити їм проживання. Але зворотний квиток у разі перенесення рейсу таким відпочивальникам доведеться купувати за свій рахунок. Про це повідомив керуючий директор компанії “Tez Tour Греція” Дімітріс Харітідіс.

Він зазначив, що для лікування за гроші бюджету туристу не потрібно купувати спеціальну страховку. У разі нездужання хворого заберуть до лікарні.

"Раніше передбачалося, що члени сім'ї хворого будуть переміщені в карантинний готель, де у них будуть взяті аналізи. Якщо у них будуть позитивні результати, то їх теж направлять до лікарні, якщо негативні - повернуть назад в готель", - каже Харітідіс.

Члени родини перебуватимуть на карантині в тому ж самому готелі, але в іншому номері.

Якщо ж турист затримається в Греції через хворобу, то змушений буде купити втрачений квиток додому за власний кошт.

"Держава це оплачувати не буде. Його квиток згорить, і треба буде його поміняти. А лікування і проживання бере на себе грецьке держава", - зазначив представник турфірми.

За його словами, в готелях гостям, які знаходяться на карантині запропонують шведський стіл. Тільки всі страви розмістять за плексигласом, і не можна буде самим набрати їжу. Порції буде розкладати спеціальний співробітник.

Також зміни очікуються в системі All inclusive (все включено): туристам заборонили самим собі наливати напої - їх теж будуть подавати, і лише у пляшках.

Нагадаємо, що Греція 15 червня відкриє кордони для туристів, але України в списку немає. В'їзд у Грецію з 15 червня буде дозволений для жителів Албанії, Австралії, Австрії, Болгарії, Чехії, Китаю, Хорватії, Кіпру, Данії, Естонії, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Японії, Латвії, Лівану, Литви, Мальти, Чорногорії, Нової Зеландії, Північної Македонії, Норвегії, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, Південної Кореї, Швейцарії та Фінляндії.

Коментарі

М
Медицина

Вони не хочуть лікувати українців безкоштовно від коронавірусу. Всі європейські країни мають медичну страховку, українці нет, тому, - сидіть дома ! Не гледайте собі пріключенія!

НЖ
На жаль

ми країна взагалі без сорту, країна-сміття

9
911

Я конечно извиняюсь , я никогда не хотел сомневаться в "профессионализме" команды Мукачево.нет , да и повода они никогда не давали (Сарказм) , но разве в украинском языке есть слово "безплатно"? Почему то на ум приходит слово "безкоштовно" в данном контексте.

О
Остап

Словакам, Угорцям та навіть Китайцям дозволили.. а Українцям ні. Це дискримінація! Ми що країна 3-го сорту?

Читайте також