За 7 місяців чопські прикордонники зловили 373 незаконних мігрантів

4
0

Нещодавно прикордонники Чопського прикордонного загону підбили підсумки оперативно-службової діяльності за сім місяців 2011 року.

 

Як зазначив перший заступник начальника Чопського прикордонного загону підполковник  Денис Апальков,  незважаючи на складну та динамічну обстановку, що складалася з настанням весняно-літнього сезону, визначені  нам завдання виконано. 
 
Основні зусилля спрямовувалися на зменшення потоку незаконної міграції, забезпечення адекватного реагування на зміни в обстановці як на лінійній ділянці державного кордону, так і в пунктах пропуску для міжнародного сполучення. 
 
Протягом семи місяців цього року на ділянці відповідальності Чопського прикордонного загону пропущено близько 2,5 мільйонів осіб та понад 1 мільйон транспортних засобів, виявлено 204 особи, які використовували підроблені, чужі або недійсні паспортні  документи.
 
Поряд з цим правоохоронцями загону, затримано за порушення законодавства з прикордонних питань 746 осіб, з них - 373 незаконні мігранти, переважна більшість яких громадяни Молдови, Грузії, Афганістану та Російської Федерації (Чечня), що були  затримані під час спроби порушення кордону України зі Словаччиною, Угорщиною та Польщею. 
 
Окрім вищезгаданого прикордонниками Чопського  загону за незаконне перетинання державного кордону України, порушення прикордонного режиму або режиму в пунктах пропуску, порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні складено 893 протоколи, на правопорушників накладено стягнень у вигляді штрафів на загальну суму майже 794 тисячі гривень.
 
Варто  також сказати, що за звітній період охоронцями держаного рубежу  в 52 випадках вилучено  29 одиниць зброї, 1526  штук боєприпасів, 274 грам психотропних речовин, близько 63 кілограмів  наркотичної речовини, а також вилучено 66 транспортних засобів, що використовувалися як засіб переміщення контрабандних товарів.
 
Під час перетину державного кордону в пунктах пропуску було  виявлено 15 автомобілів з несправними та підробленими документами, а також 1 автомобіль, який знаходився у розшуку.
 
За незаконне переміщення товарів та вантажів через державний кордон, прикордонниками було збагачено державну казну на  понад 21 мільйон  гривень.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також