За фактом перекриття дороги в Ужгороді відкрито кримінальне провадження (ВІДЕО)

5
2

Ще з учора, учасники акції протесту перекрили дорогу на контрольно-пропускний пункт "Ужгород" і частково пропускають автівки.

Як раніше повідомляло Mukachevo.net дорогу до КПП "Ужгород" перекрили вчора близько 14:30 години. Тоді у Чопському прикордонному загоні підтвердили цю інформацію і зазначили, що учасники акції заблокували дорогу ще на об'їзній дорозі, чим самим перекрили рух автомобілів на КПП.

Журналісти Телеканалу Sirius дізнались, що невдоволені водії, які стояли у черзі викликали поліцію.

— Дії осіб які перешкоджають вільному пересуванню транспортних засобів підпадають під дію статті 279 ККУ (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства. - ред.), а тому поліція в межах своїх повноважень проводить необхідні слідчі дії, для того, щоб зафіксувати цю ситуацію. Ми попередили всіх осіб, що буде проводитись слідча дія, протокол з місця події, фото, відео фіксація, - розповів начальник Ужгородського відділу поліції Віталій Мацола.

Таке порушення карається штрафом від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.


Нагадаємо, блокування руху відбувається учасниками протесту через те, що від учора законом була скасована пересічка. У ДФС оприлюднили нові правила переміщення через кордон авто на іноземній реєстрації. Це викликало велике обурення серед водіїв авто на іноземній реєстрації.

Коментарі

Т
Троцкій

Да, Вітя-Зек це дійсно Брррр...

Б
Бррр

Лучше бы разобрались с результатами работы правительства. #ЯнуковичВернись

Читайте також