За перше півріччя закарпатці вже сплатили понад 2 млрд гривень податків

5
2

Податок на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – це податки, які є лідерами по забезпеченню податкових надходжень до бюджету.

Загалом, за оперативними даними, до Зведеного бюджету в Закарпатській області за період січень-серпень 2015 року забезпечено сплату податків у розмірі понад 2 млрд 88 млн грн. З цієї суми трьома вище зазначеними податками забезпечено надходження майже 1 млрд 189 млн грн.

Якщо порівнювати надходження до бюджету, які, як відомо, відповідно до Бюджетного кодексу, класифікуються за такими розділами: податкові надходження? неподаткові надходження? доходи від операцій з капіталом; трансферти, то ми спостерігаємо значний ріст, більше ніж на 54% зросли саме податкові надходження. У минулому році за відповідний період цей показник становив 1 млрд 355 млн грн.

Варто зазначити, що до державної казни перераховано 987 млн грн податків, до місцевих бюджетів – майже 1 млрд 102 млн грн.

Фахівці ГУ ДФС у Закарпатській області зазначають, що втішним є рівень надходжень саме до місцевих скарбниць, адже це дає фінансові підстави для досягнення місцевими громадами власного розвитку та благополуччя.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Коментарі

Д
друг

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

*
***

нам от того не легше

Читайте також