За рішенням суду СБУ отримало доступ до всіх документів закарпатського Фонду Егана

20
41

Служба безпеки України (SZBU) розпочала розслідування щодо закарпатського благодійного фонду Егана Еде, оскільки підозрює, що він займається незаконною діяльністю під виглядом надання субсидій для розвитку підприємництва.

У тому числі Фонд звинувачують у антидержавній політиці, зокрема Служба безпеки України відкрила провадження за підозрою у фінансуванні сепаратизму.

У травні 2019 року мене також викликали на допит. А кілька місяців тому співробітники СБУ також з’явилися в нашому офісі, адже отримали доступ до всіх матеріалів за рішенням суду, їм було дозволено отримати копії нашої документації", - повідомила Маріанна Беркі, директор благодійного фонду «Центр економічного розвитку Закарпаття «Еган Еде».

За її словами розслідування наразі не завершено, також не надано жодних доказів на підтвердження звинувачень. Маріанна Беркі стверджує, що Фонд здійснює лише офіційну діяльність відповідно до законодавства України. Тому, незважаючи на розслідування з боку СБУ, Фонд продовжує свою роботу.

Програма економічного розвитку Егана Еде була започаткована у 2016 році державою Угорщина та Товариством угорської культури Закарпаття (KMKSZ) з метою підтримки підприємництва та заохочення місцевих стартапів.

Основним завданням Фонду є підтримка закарпатських угорців, які отримують засоби для розвитку власного бізнесу, щоб залишатися на своїй батьківщині. А також активізація економіки регіону, створення потужної мережі компаній та приватних підприємців у різних галузях економіки (сільське господарство, лісове господарство, виробництво, будівництво, туризм тощо).

За три роки Фонд отримав близько 5500 заявок на підтримку малого підприємництва. Наразі загалом понад 16 600 заявників отримали фінансування на загальну суму понад 12,5 млрд форинтів.

У квітні 2019 року Фонд розпочав 4-й конкурс пропозицій у трьох категоріях: розвиток підприємств, туризм та сільське господарство. Загалом надійшло 3762 заявки: 242 - в галузі туризму, 1759 - щодо розвитку бізнесу та 1761 - у сільському господарстві.

Коментарі

В
Василь

Посол Польщі Бартош Ціхоцкі й посол Ізраїлю Джоель Ліон зробили спільну заяву , в якій різко засудили вшанування в Україні постатей та історичних подій, "які потрібно раз і назавжди засудити". Посли, зокрема, мають на увазі банер із зображенням Степана Бандери, який 1 січня, у день народження Бандери, з'явився на будівлі Київської міської державної адміністрації. Щось той Бандера не дуже і герой виходить, а якась нибрязь заперевальна, яка продалася за копійки нацисту німецькому

М
Микола

Американський трансвестит РуПол та австрійський співак Кончіта Вурст засудили дії дирявого гукана Миколи Рваносракоша, який надавав послуги інтимного характеру сепаратистам Петру Гецку та Дмитру Сидору. Щось той Микола не дуже і герой виходить, а якась нибрязь петушарська, яка продала свою гузицю вшивій сепарні.

М
микола

Посол Польщі Бартош Ціхоцкі й посол Ізраїлю Джоель Ліон зробили спільну заяву , в якій різко засудили вшанування в Україні постатей та історичних подій, "які потрібно раз і назавжди засудити". Посли, зокрема, мають на увазі банер із зображенням Степана Бандери, який 1 січня, у день народження Бандери, з'явився на будівлі Київської міської державної адміністрації. Щось той Бандера не дуже і герой виходить, а якась нибрязь заперевальна, яка продалася за копійки нацисту німецькому

М
Микола

То они ше не відают шо я ши за дверима купку наклав.Най жиє наш гирой питьо гецко которий спродає свою гузицу за копійки у москві.

.
...

Власник гідівської чоповки "Корона" підприємець Михайло Ледида та продавщиця Орися Чекета різко засудили дії алкаша-коментатора Миколи, який вже третій місяць бере у чоповці паленку і пиво "на бороду", а гроші не повертає. Зокрема, також засудили його вчинок 1 січня, коли він взявши у чоповці паленки і пива на опохміл, справив малу потребу прямо під дверима закладу. Щось той Микола не дуже і закарпатець виходить, а якась нибрязь гукансько-циганська.

М
Микола

Щось той Бандера не дуже і герой виходить, а якась нибрязь заперевальна, яка продалася за копійки нацисту німецькому

М
Микола

Посол Польщі Бартош Ціхоцкі й посол Ізраїлю Джоель Ліон зробили спільну заяву , в якій різко засудили вшанування в Україні постатей та історичних подій, "які потрібно раз і назавжди засудити". Посли, зокрема, мають на увазі банер із зображенням Степана Бандери, який 1 січня, у день народження Бандери, з'явився на будівлі Київської міської державної адміністрації.

МШ
Мама шоні майдауна

Йой пане начальнику тюрми прошу вас уклінно не бийти мого синочка Шоні ,бо він хворий на голову.Пустіт го знов до дохтора в дурдом тилько він розуміє тую дивну мову мого Шоника.

СП
Смотрящий по камері

Леся дирява, 17:51, не кукарікай! Ти ще Гецкові не оказала знаки уваги!

Ш
Шоні

Марго тупа,17:21,докі не было інтернета,то,што ты деб@л, знала лем заперевальна тр@перна к$рва,што тя копильця нагуляла,а типирь цілий Світ! Іди отсоси п..ам бандерови і тягнибокови!

Д1
до 16:37

Леся Муйдунова, ти чого там в петушиному углу розкудахталася? Петю Гецка і Діму Сидора вже обслужила?

Ш
Шоні

Марзі,15:05, на вас мерш заперевальних треба би Тису пустити оби вас утціль умити.Як Сталін вас сюда пустив,цурошу короставих невошколованих,то воните на пув Європи. Мадяри помагавуть,а бандітська групіровка вукраїна іще хоче з того маржу знимати. Оби там за перевалом усі атомні станції ся взорвали, обисьте уздихали,як зараза!

Д2
До 23:13 ,23:37,00:25,05:06,10:02

Вас мадяронських педерастів СБУ повинна зібрати у мішок і кинути у Тису ,щоб винесло вас ублюдків у вашу мадярію.

SJ
sin Jozsi

Az Egannal is viragzik a korrupcio.Lehet nyertes palyazatot rendelni a mester andras cegenel - 3000 hrivnyaert es a nyert osszegbol 10% otkatert.rablas megy ott felso szinten.

П
Петро

Потрібно розглянути діяльність СБУ ,як антиукраїнську, спрямовану на розвиток внутрідержавного розколу на національному рівні в окремій частині держави. Покарати винних , старих кгбіштів ,які засіли в нових формах СБУ.

Р
рок

А фондом мадярського пархатого Сороса слабо ся зайняти? Ци боїтеся од соросятників дустати по фейсови.

B
Babyak

слава СБУ

Z
Zoltan

Фонд не тільки угорцам дає допомогу, а словянам теж. В першу чергу тим, котри володіють угорською. Я знаю дуже богато таких випадків.

У
Убс

Не тим займаеться СБУ. Фонду велика подяка , вiн допомогае людям .

Г
Громадянин

Для Угорців "Великих" то кошти на фонд не Угорщина виділила а ЄС , а мадяри банально перерозподілили на фонд. Потім частково "обналічили" через наших великих подвійних громадян. Доказ цьому штраф від Єврокомісії вище 1 мільярда євро за не прозоре використання субсидій

S
stefan

Тупаки - це ж " Закарпатський Центр Економічного Розвитку". Чому не хочете розвиватися за чужі гроші, якщо своїх не вистачає ? "Бідний бо дурний, дурний бо бідний".

ДН
до нижньої марги

сам пишеш,сам поддакуєш?якоє ти ТУПОЄ))))вусилю вонячий,не шифруйся,пердиш у диван сутками й тут сереш))

Д2
до 21:30

Так расиво сийсь жаюячий менталітет щи нико так не описував! Браво

ДS
до stefan 21:17

Якщо таким халявщикам як ти дати "гроші на розвиток підприємництва" - в чоповках і колибах дзенькіт погарів буде стояти такий, що аж на Боржаву буде чути. Нараз все пробухаєте, а далі з бодуна будете тут нити "тота диржава нич нам русунам ни дайе"

А
Андрій

Так їм і треба. Слава СБУ!

Е
Еган

Шото пошло не так

ДУ
Дерценський учитель

От Блин! Я себе новую видеокамеру хотел купить

S
stefan

Мадяри дають гроші на розвиток підприємництва на території нашої області, щоб люди не виїздили за кордон в пошуках кращого життя. Вони тут будуть працювати і сплачувати податки в бюджет України. А наша "держава" створює всі умови для того, щоб люди виїхали за кордон батрачити, мити гузиці старцям і займатися проституцією. Так що краще для держави ?

У
Українець

СБУ отрималА, а не отрималО. Служба - жіночого роду. І цікаво, який сенс вказувати на початку статті у дужках абревіатуру СБУ угорською

Д
Дідо

А таких цурошів в лаптях і ушанці як я ці Батор зо Штефаном треба вобше до ковбиць прикапчувати і в сплав по Тисі пущати.

Д
Дідо

Цурошу у вишиванках жабиско давить, бо їх щдержава лиш обкрадає всяде де мож

Ш
Шимон

Мадяры це не бачать, вони Анти Виктора шукають

Б
Бабяк

Там без откатов ничего никому не дают от 20 до 50 процентов, в карман оседает,

П
Пасульов

Кому-то не даёт покоя факт, что деньги проходят мимо, без отката в его карман

Б
Батор

Штефану: порівняння з діяспорою тут неточне. Це угорська держава допомагає своїм за кордонами. Так, як якби Україна допомагала, скажімо, 200-тисячній громаді в Придністров"ї чи в Молдові. Але в реальності українська держава не допомагає нікому. Ну, хіба патріотичним аграрникам типу Косюка, котрий на цю допомогу копію Версалю під Києвом будує. Але такі дрібниці СБУ не хвилюють.

ДС
До стефана

А тобі хто помагає?

О
Орест

Попалися мадяри

ДН
До нижньої марги

Тобі мадярон мадярія чим допомогла?

S
stefan

Українців "жаба давить", бо хвалена "українська діаспора" нич не допомогає.

П
Пішті

Но тепер ся начне!

Ю
ю

фонд отримав 5500 заявок, а отримали гроші 16600 заявників? Ко не писав заяву, просто так достав? У наших фондах такого би точно не боло. Людини могло би і не боти, а заява би бола точно. Папіря писати і списувати нас комуняки дооообре нвчили.

Читайте також