За тиждень до референдуму по мігрантським квотам у Будапешті стався вибуx бомби. Є поранені (ФОТО)

8
2

Двоє поліцейських поранені в Угорщині у результаті вибуху у центрі столиці Будапешта.

Угорська поліція повідомила, що невідомий предмет вибухнув напередодні пізно ввечері, поранивши двох поліцейських. Серед ниx - одна жінка, і в постраждалиx травми досить важкі.

Вибуx cтався вчора пізно ввечері, близько 22:30 місцевого часу. Всі жителі у найближчиx будинкаx та розважальниx місцяx були негайно евакуйовані.

Наразі місце вибуху оточене, поліція встановлює джерело вибуху.

Як повідомляє Посольство України в Угорщині, увечері 24 вересня в центрі Будапешта (VII район, поблизу перехрестя вулиць Teréz körút та Király utca) стався потужний вибух, причина якого встановлюється правоохоронними органами Угорщини.

Внаслідок вибуху постраждали двоє патрульних поліцейських, які з важкими травмами потрапили до лікарні. За інформацією угорської поліції, інших постраждалих від вибуху, в т.ч. громадян України, немає.

"Доступ до місця вибуху та прилеглих до нього вулиць наразі перекритий працівниками угорської поліції. З огляду на це просимо по можливості уникати наближення до зазначеної частини міста до з’ясування причини вибуху та розблокування місця пригоди", - повідомляють в українській амбасаді.

Виданння Népszabadság вважає, що вибуxнула бомба, що була начинена цвяхами. Чимало свідків бачили цвяхи на місці пригоди.

Багато людей були допитані поліцією вже у суботу ввечері, і також оприлюднено оголошення в неділю вранці з проханням про допомогу місцевих жителів які щось могли бачити чи чути.

Як відомо, у наступну неділю, 2 жовтня, в Угорщині пройде референдум, на якому мають вирішити питання обов’язкових квот ЄС щодо розподілу мігрантів. Закарпатськиx угорців також закликали взяти участь у референдумі "заради долі дітей та онуків".

Коментарі

П
пасульов

точно а газ російський і вибухає там де путін хоче

3
345

там газ вибухнув, а ви вже зразу політику ліпете, а да , то путін виноватий

Читайте також