Закарпатець Анатолій Нурієв дебютував за студентську збірну України з футболу

8
4

Гравець ФК «Минай» Анатолій Нурієв відіграв перший тайм у матчі проти молдовської команди.

Студентська збірна України з футболу перемогла своїй суперників з Молдови з рахунком 3:0. Анатолій Нурієв вийшов з перших хвилин матчу і зіграв один тайм після чого був замінений. За цей час закарпатець заробив для своєї команди пенальті, яке партнери реалізували.

Наступну гру українська збірна проведе у вівторок 22 січня на полі у Конча Заспі.

Нагадаємо, що Минай вийшов із зимового відпустку і вже почав тренувальний збір. А сам Нурієв давав mukachevo.net інтерв’ю.