Закарпатець склав 80 маршрутів українськими Карпатами (ФОТО)

20
1

Цього тижня, у четвер, 27 червня відбудеться презентація книги «Стежками Карпат. 80 маршрутів в Українських Карпатах», яку написав ужгородець Олег Ямалов. Подія відбудеться у Совиному Гнізді в Ужгороді, початок о 17:00.

На жаль, автор книги раптово помер, коли книга була на остаточній стадії опрацювання. Завершила справу чоловіка його дружина Світлана Ямалова, і з підтримкою дітей та друзів опублікувала путівник Олега.

– Ця книга – моя маленька віддяка Карпатам за те, що протягом багатьох років ці гори поділяли зі мною свою нескінченну красу і мудрість, наділяли силою та енергією. Сподіваюсь, що запропоновані у путівнику маршрути, навігаційні дані та інша інформація будуть корисними як для досвідчених туристів, так і для тих, хто тільки починає знайомство із стрімкими скелястими вершинами гір та безкраїми просторами луків й полонин. Чисте повітря у поєднанні з неповторними пейзажами навік закохають у себе кожного, хто хоч раз відвідає ці місця. Повірте мені, за 15 років мандрування Карпатськими горами я відчув це неодноразово. Вирушайте у подорож. Карпати чекають на вас, – писав у передмові до своєї книги Олег Ямалов.

Книга видана українською та англійською мовами. Детальніше про неї та її створення читайте у розгорнутому матеріалі Cвітлана Ямалова про книгу «Стежками Карпат. 80 маршрутів в Українських Карпатах» Олега Ямалова

Довідково про автора книги:  

Олег Ямалов  народився в Ужгороді. Закінчив факультет ядерної фізики Ужгородського держуніверситету та економічний факультет Київського автодорожнього інституту. У радянські часи близько 20 років пропрацював у державних транспортних і партійних організаціях області, а у 90-х роках з ентузіазмом сприйняв «вільну економіку» і згодом став успішним підприємцем-інноватором, реалізувавши декілька приватних бізнесових проектів, як-от «Концерн Карпати», «Вектор» та інші.

Одним із перших запровадив у бізнес комп’ютери, інтернет, радіо-систему, розробив та впровадив випуск вітчизняних мікрохвильовок, побудував першу в Україні бензозаправку за  західним стандартом, побудував мережу заправок на Закарпатті, тим самим відкривши шлях для  нових підприємців та здорової конкуренції.

Коментарі

М
Місцевий

850 грн. Як за батька...

Читайте також