Закарпатгаз оштрафували на 18 млн грн

10
7

Антимонопольний комітет України звинуватив облгаз у донарахуванні споживачам плати за газ понад показань лічильників.

Як повідомляє прес-служба АМКУ, Закарпатгаз, в період з грудня 2015 по серпень 2019 рокузаймало монопольне (домінуюче) становище на ринку комплексної послуги з розподілу і постачання природного газу побутовим споживачам в межах Закарпаття.

"З жовтня 2018 року по серпень 2019 року при здійсненні комерційних розрахунків донараховували обсяги використаного побутовими споживачами природного газу понад обсяги, визначені лічильниками, тобто, зловживали своїм монопольним (домінуючим) становищем на зазначеному ринку", — встановив Комітет.

АМКУ констатував, що дії компанії призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Окрім "Закарпатгазу" АМКУ винесло штрафи ще 15 груп компаніям, в кожну з яких входять облгаз і збутова компанія. Загальний розмір штрафів склав 278 млн. грн.

Антимонопольний комітет також зобов'язав всі оштрафовані групи компаній припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції та усунути наслідки порушення законодавства, здійснивши перерахунок побутовим споживачам в частині визначення фактичного обсягу споживання (розподілу) природного газу на підставі даних лічильника газу, починаючи з жовтня 2018 року .

Нагадаємо, навесні НАК "Нафтогаз" оштрафував "Закарпатгаз" на 1 млн грн за завищення рахунків для населення.

Коментарі

ВП
Всьо пропало

Та хоть 100 мільярдів штрафу всьо равно нич низміниться чим білше платиме в бюджет тим більше украдуть

Я
я

їх зовсім не шкода, нехай повертають людям гроші

НР
Няньо Рема

А ти чого не валиш ,а смердиш тут.Пішов би трохи попрацював трохи.Чи ти не до роботи?

О
Обман

Кричали премєри, що нарахування коєфіцієнта на лічильники в залежності від температури ніхто нараховувати і платити з людей не буде. Ага, ці злодіі з газового далі здирають з людей ці незаконні гроші. Не краіна, а одні мошейніки і казнокради, тому люди і валять за кордон з цього безпредєлу!

СТ
Смішно таке читати.

ви що, дурненькі??? таке враження, що вірите в те що ці злодії із Закарпатгазу будуть це сплачувати???

Ч
Чистильщик

Це не Закарпатгаз оштрафували , це закарпатців оштрафували. Ці 18 млн заплатять люди.

Ф
Фома

Нич з того не буде... Ні якого перерахунку споживачам не світить...

Читайте також