Закарпатка Едіта Шікут стала Принцесою Європи на світовому конкурсі (ФОТО, ВІДЕО)

16
7

Конкурс відбувся нещодавно в турецькому місті Бодрум.

Дівчина пройшла український відбір, та гідно представила Україну на світовому рівні. Едіта навчається за кордоном, в Центрально-Європейському Університеті в м. Скаліце, Словаччина.

Едіті Шікут 21 рік і вона з 16 років працює в модельному бізнесі в агентстві «One Models». За її плечима міські, регіональні та національні конкурси краси. Також, вона брала участь у Тижнях моди в Кошице та Братиславі. Зовсім скоро вона представляє Закарпаття на національному конкурсі «Міс Принцеса Україна». І от, між тим, їй випала честь представити Україну на світовому рівні.

– Я подала заявку на світовий конкурс, так як була впевнена, що готова витримати навантаження такого рівня. Тим паче, я пройшла також через кастинг-відбір та півфінал національного конкурсу «Міс Принцеса України», який проводиться на дуже серйозному рівні. Здається, кращим конкурсом краси в Україні є тільки «Міс Україна». Дуже задоволена тим, що гідно представила свою рідну країну на світовому рівні та з честю витримала цю ношу і отримала титул «Princess of the Europe». Хотілось би подякувати дизайнеру з м. Ужгород Ярославі Бережнюк, яка надала мені 2 вечірні плаття для останнього виходу. Надзвичайно вишуканий одяг від її бренду Yaskrava. Зараз хочеться зробити щось корисне для суспільства і реалізувати соціальний проект для свого рідного краю – поділилась своїми враженнями Едіта.

Конкурс «Princess of the Globe» проводиться вже багато років, і свого часу українки здобували перемогу на ньому. Цього року конкурс відбувся в м. Бодрум, Туреччина і в ньому взяло участь близько 50 учасниць зі всього світу. Представниця України отримала титул «Princess of the Europe».

 

Коментарі

ДО
до олі

дійсно права, це вам не міс мукачева, де красота практично відсутня, а все рішають бабки батьків та "спонсорів".

О
оля

заздрість це національна риса украінців а дівчинка дуже гарна і давайте не будемо іі обзивати лише зате що вона в житті чогось досягла а ми ні

З
Закарпатец

Страшко

7
777

Анця з ферми ліпша!!!

О
ой

на відео багато силікона

Н
ну-ну

Господи, а что у нее с губами? Да и талии что-то не видать. (судя по фото). Не, в Украине и покрасивее есть. А на первом фото она и вовсе страшненькая.

П
Порошенко

дааа.... гарна дівчина))

Читайте також