Закарпатка встромила ніж в шию свого коханого. Чоловік в реанімації (ФОТО)

21
5

Кровавий інцидент трапився 2 грудня, близько 3-ої години ночі, в селі Холмець Ужгородського району.

В поліції Закарпаття розповідають, що про госпіталізацію 34-річного чоловіка з ножовим пораненням правоохоронцям повідомили медики.

Поліцейські з'ясували, що під час конфлікту 24-річна співмешканка постраждалого схопила ножа та вдарила його в шию.

Правоохоронці затримали жінку та помістили її до ізолятора тимчасового тримання. Також було вилучено й знаряддя злочину – ніж.

Слідчі кваліфікували дії жінки за ознаками ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Замах на вбивство).

За скоєне 24-річній мешканці села Холмець загрожує до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, в Ужгороді затримали студентку, яка купила метамфетамін через телеграм-канал.



Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

CA
cigany ali

to nasa,cihanka.

О
Окорочок

Ааа, та щи й жона сегiнь. Но йсе жесть якась. Жона забила нуж чоловiкови у шию - сегiнь жона, а чоловiка ще й осудити - довiв жону. При чому, це ще не ясно, довiв, чи нi, сказав вiн iй дашо, чи нi. Я ни знаву, шо ви за люди.

О
Окорочок

Мишко, а чоловiка ни шкода? Чого дiтей шкода, кить iх ищи може й нема, а кить и е, та не iх же порiзали? Вот не понятно чим такi думають. Хоть кого будуть жалiти, лем не того, у кого бiда. Ще би президента пожалiв, ож у нього в краiнi такое ся стало.

М
Мишко

Сегинь жона, то як треба боло увести жону, оби такоє зробила. Шкода діточок, якщо у них є.

Т
Троцкій

То майже довів жону до сказу.

Читайте також