Закарпатська пошта в Ужгороді відзначила 140 років (ВІДЕО)

13
1

Разом з тим вона випустила конверт «Єдина країна - единая страна». На свято завітали і працівники поштової галузі, і колекціонери - філателісти.

До Дня пошти у відділені Закарпатської обласної філії провели урочистості. Присвячують захід річниці створення міжнародного поштового об'єднання. У 2014-му дата - вражаюча: 140 років. Спеціально  з цієї нагоди на пошті випустили конверт "Єдина країна - единая страна". Його і погасили штемпелем.Філателісти зі стажем подібні заходи намагаються не пропускати,  адже свято вважають спільним.  Кожен такий конверт,  кожна марка,  випущена приурочено до події, є унікальним експонатом у їхній колекції. А ще унікальними, зовсім не схожими на модель касир-продавець, є їх стосунки із працівниками пошти.  Загалом у поштовій галузі області працює біля 2-х тисяч працівників, а справжня кількість філателістів залишається загадкою. 

М-Студіо

Коментарі

ЩЗ
що за муйня

проробивим 20 року на пошті, а типирь узнаю що юй 140 року, тіх дебілу гнати треба оттуда(начальнику поштових)пошту заснував Чінгіз-Хан,а не закарпуцькі начальники-корупціонери.

Читайте також