Закарпатська «Просвіта» звинуватила обласну владу у сепаратизмі

4
2

Закарпатська «Просвіта» звинувачує обласну владу у сепаратизмі та відсутності підтримки української соборності. Про це сьогодні, 22 січня, повідомив голова закарпатського об’єднання «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, депутат Закарпатської обласної ради Володимир Піпаш.

«Обласна влада цьогоріч не провела ні традиційних зборів, ні інших урочистостей з нагоди Дня Соборності України, обмежившись покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Отже, соборність не підтримується закарпатською владою, це «логічно» з огляду на сепаратистські тенденції, які простежуються останнім часом у діях місцевої влади», – заявив Володимир Піпаш.

Натомість управління інформації та зв’язків із громадськістю ОДА інформує, що сьогодні, 22 січня, в області відбулися урочистості з нагоди 91-ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та 64-ї річниці утворення Закарпатської області. Голова облдержадміністрації Олег Гаваші та голова обласної ради Михайло Кічковський, керівники установ та організацій, ветеранських, громадських об’єднань поклали корзини квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку в Ужгороді. А заходи, приурочені Дню Соборності України та річниці утворення Закарпатської області, відбулися в усіх містах та районах краю.

Коментарі

Д
даунбасс

1.Голосовали бы на выборах президента за дважды судимого зэка А.С.Пушкин.М.Булгаков и др писатели если бы жили они в наше время? 2.Вышли бы Вы замуж или отдали бы свою дочь замуж за дважды судимого зэка с воровским образованием? Ведь бывших рецидивистов не бывает.3.Верите ли Вы в то что Янукович обеспечит Украине европейский уровень жизни и выплаты пособий за рождение ребенка до 100 тысяч грн и пенсии в 2000грн?Янукович «Мне Заев предлагал поднять на 100%, а я ему - нет, надо в 2 раза!..»...

С
Степан

Сепаратисти! за такий гімн голосувати, якщо вже так гостро постало питання русинства, то нехай закарпатці самі скажуть хто вони і проголосують за гімн на референдумі!

Читайте також