![](https://mukachevo.net/uploads/media/images/image/8c/95/8c9574531ced4eb4beda644be7eedc3arq7so3hhd5sntpa_conv_preview-big.jpg)
жертвам політичних репресій
В Ужгороді спорудять пам’ятник жертвам політичних репресій. Фінансування цього проекту буде здійснено за рахунок коштів обласного бюджету, а також внесків благодійників та громадськості краю, – про це йшлося сьогодні, 12 жовтня, на зустрічі перший заступник голови Закарпатської ОДА Івана Балоги з колишніми учасниками національно-визвольних змагань. Про це власкору ЗІКу повідомили в управління інформації та зв’язків із громадськістю ЗОДА.
Цієї суботи минає 65 років з часу заснування Української Повстанської Армії. З цієї нагоди 12 жовтня і відбулася зустріч з колишніми вояками ОУН-УПА.