Закарпатські митники показали на відео затриману фуру з горіхами на 40 тисяч євро

21
4

Як уточнили митники, вантажівку виявили на митному посту «Дяково» Закарпатської митниці ДФС.

Як раніше повідомляло Мukachevo.net вантажівку з 21 т «ядра горіхів волоських» затримали на Закарпатті 28-29 листопада під час митного огляду.

Наразі порушення митних правил, передбачене частиною 1 статті 483  Митного кодексу України, зафіксовано в протоколі.

Керівнику підприємства-відправника, власника горіхів, фахівці митниці інкримінують дії, спрямовані на переміщення товарів через  митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу як підставу для переміщення товарів підроблених  документів та документів, одержаних злочинних шляхом.

На підставі статті 511 Митного кодексу України горіхи волоські без шкарлупи було вилучено.

Нагадаємо, вантаж мав би доставлений за адресою хорватського підприємства. Водночас, митниками був виявлений рахунок, згідно з яким продавцем вказаного товару є іноземне «офшорне» підприємство, покупцем – також іноземне, а вартість товару вказана більшою в 3 рази, ніж зазначена в документах, поданих до митного контролю та оформлення органу доходів і зборів України.

Коментарі

Р
робот

Де ви бачили горфхи чищені по 2€ за кілограм ?? Покажіть точку , я куплю 2-3 фури

Щ
Щирий

Нич не розуміву ?За стрілецьку зброю та гранати ,які гуляють по країні,менше пишуть,чим за ці оріхи.Не вкрали і не вбили нікого. Призначте штраф за невірно оформлений груз хоч 1тис. евр. та ці ,як їх,українці.....а це їх сама велика провина.... нвй їдуть далі. Але цю 1тис точно покладіть у такуж нещасну казну.

ВN
Ванюша next попустись

Не нравится. Вали на свои рассейские сайты.

N
next

В детские дома сиротам орехи отдайте, а не дебильные видео снимайте!

Читайте також