
У Виноградівський райвідділ міліції звернувся із заявою місцевий житель, який повідомив про крадіжку зі своєї оселі.
Крадії пошкодили дах на будівлі й викрали шість шматків арматури, яку, вочевидь, мали намір здати на металобрухт. Але після звернення в міліцію потерпілого слідчо-оперативна група затримала за гарячими слідами злодіїв, якими виявилися двоє місцевих мешканців віком 52 та 58 років.
Речовий доказ—крадену арматуру вилучено, за фактом крадіжки з проникненням у приміщення вирішується питання про порушення кримінальної справи.
Ще одного «металіста» міліція затримала на Тячівщині. Із заявою в тамтешній райвідділ міліції звернулася жителька селища Буштино цього району.
Заявниця повідомила про те, що в приміщення їхньої кондитерської фабрики проникли невідомі зловмисники й поцупили 20-літрову алюмінієву каструлю. За скоєння цього злочину працівники карного розшуку затримали 26-річного жителя даного села, в якого вилучили крадену посудину.
Як і в попередньому випадку, на злодія очікує кримінальна відповідальність.