Закарпатським підприємцям - спрощенцям до 1 червня необхідно замінити старі свідоцтва

8
0

Державна податкова служба у Закарпатській області звертає увагу, що Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку, видані на 2011 рік, є дійсними до отримання нового Свідоцтва, але не пізніше, ніж до 1 червня 2012 року.

 

Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка можна отримати в державних податкових інспекціях області за місцем податкової адреси щоденно у робочі дні. Жодних додаткових документів для цього не потрібно.

Наголошуємо, що Свідоцтво видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим  особам.    

При цьому, повідомляємо, що Класифікатор видів економічної діяльності ДК 009:2005 діє до 31 грудня 2012 року. Подавати документи державному реєстратору для приведення видів діяльності відповідно до КВЕД-2010 фізичним особам - підприємцям та представникам юридичних осіб можна буде протягом усього 2012 року. Зміна видів діяльності проводиться безоплатно.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також