Закарпатський ФК "Минай" поступився "Шахтарю"

11
4

У шостому турі Української Прем'єр-Ліги донецький "Шахтар" переграв закарпатський "Минай" з рахунком 4:1.

Як повідомили на офіційному сайті УПЛ, перший гол у матчі забив Матвієнко на 37-ій хвилині. Це єдина реалізована нагода команд у першому таймі.

Більшість голів забили у таймі другому. Спочатку Кащук подвоїв рахунок на 61-ій хвилині. Ще 5 хвилин потому у воротах "Миная" відзначився Судаков.

"Розмочити" рахунок на 72-ій хвилині вдалося Гунічеву, який головою замкнув навіс від партнера по команді – 1:3. Однак, повноцінного "камбеку" не сталося. На 78-ій хвилині В'юнник забив четвертий м'яч на користь "гірників" - 1:4.

У підсумку "Шахтар" виборов ще три залікові пункти до свого заліку та продовжує посідати першу сходинку у турнірній таблиці із 14 очками.

"Минай" за 6 матчів виборов два залікові пункти та поки посідає 16-те місце у турнірці.

Наступний матч у рамках 7-го туру УПЛ футболісти "Шахтаря" проведуть 16 вересня проти "Оболоні". А "Минай" того ж дня на виїзді гратиме проти "Олександрії".