У Франкфурті-на-Майні триває міжнародна туристична виставка IMEX 2026. У другий день заходу учасники презентують локальні продукти та культурну спадщину своїх регіонів.
На стенді України представили крафтову продукцію закарпатських виробників: Винна мануфактура Штифко, Перша Закарпатська Палинчарня, солодощі від Miroslava Mirella, пиво та сидр від Tsypa Brewery, гуцульська бриндзя від екоферми «Розенталь – Кваси», смаколики від «Гуцульська Перепічка», сувеніри від SOBI – простір українських брендів, Lay Bottle та леквар від berry_laand.
Українську делегацію на події також підтримав консул України у Франкфурті-на-Майні Тарас Жолубак.
IMEX 2026 є однією з найбільших міжнародних виставок у сфері ділового туризму. Захід об’єднує тисячі представників глобальної індустрії MICE-сектору, міжнародних асоціацій, туристичних організацій, готельного бізнесу, авіаперевізників та організаторів подій.
Загалом на виставці консолідований стенд України представили фахівці Управління туризму та курортів Закарпатської ОВА спільно з представниками Департаменту екології та природних ресурсів, а також асоціацій ділового туризму, готелів і курортів та в’їзних туроператорів України.