Закарпатський "Минай" розгромив словацький "Кошице" (ФОТО)

13
0

Товариський матч між футбольними клубами словацької та української Перших ліг, відбувся на стадіоні "Авангард" в Ужгороді.

Гості зі Словаччини одразу намагалися нав’язати свою гру та агресивно пресингували закарпатців. «Кошице» зуміло створити кілька загроз.

Однак минайці швидко взяли під контроль власне поле. Так, на 16-ій хвилині Глагола з правого флангу навісив на дальню штангу, де чітко розібрався Гавриленко – 1:0.

Найвірогідніший шанс збільшити рахунок у першому таймі у нашої команди виник на 43-ій хвилині. Тоді збили Нурієва у штрафній і за це призначили 11-метровий. Його, на жаль, не реалізував Маїк – голкіпер відбив удар.

В другій половині матчу Жичиков став співавтором двох наступних голів. На 51-ій хвилині його пасом скористався Микуляк, який заштовхав м’яч у ворота з близької відстані. А на 81-ій Капустей завершив подачу Жичикова класним ударом головою – 3:0.

В підсумку у 5 останніх товариських матчах ФК "Минай" здобуває 5 перемог.