Закарпатський ОТЦК: Жодної фізичної сили до чоловіка, який намагався вчинити самогубство, не вживалося

67
22

Лікарі також констатували, що такий стан міг бути викликаний вживанням наркотичних препаратів або речовин.

Раніше Mukachevo.net писало про те, що днями чоловік намагався скоїти самогубство в одному з РТЦК на Закарпатті. Сьогодні на сторінці Закарпатського ОТЦК та СП надалі офіційну інформацію щодо випадку, який стався з чоловіком Хабаровим, 1996 року народження.

"Співробітниками Державної прикордонної служби України громадянина Хабарова Євгенія було затримано 13 березня при спробі незаконного перетину держкордону і направлено до Першого відділу Хустського РТЦК у місті Іршава для уточнення військово-облікових даних. Під час проведення ВЛК, громадянин Хабаров Є.В. повідомив, що не довіряє цій військово-лікарській комісії, і його було переведено до РТЦК у м. Хуст для проведення ВЛК.

У Хустському РТЦК громадянин Хабаров Є.В. поводив себе неадекватно. Між 3 год. 10 хв. та 3 год. 30 хв. 14.03.2024 р. громадянин вчинив спробу суїциду у вбиральні роти охорони Хустського РТЦК. Черговий роти помітив, що військовозобов’язаний Хабаров тривалий час не виходить з вбиральні, зайшов до туалету та помітив на підлозі Хабарова Є.В., який перебував без свідомості, а поруч нього були сліди крові.

Хабарову Є.В. було надано невідкладну домедичну допомогу. На місце події було викликано медиків швидкої допомоги, які госпіталізували Хабарова Є.В. На обох передпліччях у нього були незначні подряпини, що могли свідчити про спробу суїциду", - йдеться у повідомелнні.

Разом з тим, медики теж зафіксували, що госпіталізований був в істеричному стані.

"Лікарі констатували, що такий стан міг бути викликаний вживанням наркотичних препаратів або речовин. Згодом, у нижній білизні Хабарова Є. В. було виявлено пластину препарату «Гідазепам», який використовують при невротичних, психопатичних астеніях. У пластині були відсутні 5 таблеток з 10.

Зі всією відповідальністю заявляємо, що жодної фізичної сили до громадянина Хабарова Є.В. співробітниками РТЦК не вживалося. Подряпини на обличчі військовозобов’язаного Хабарова Є.В. не свідчать про фізичну наругу над ним, ці рани Хабаров міг заподіяти собі сам з метою симуляції", - зазначають в ОТЦК.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Д
Дівчина

Ганьба !!!!! Чим ми кращі русні виходить ? Що на своїх от так

ВБ
Віктор Бучинський

Гниди ТЦК

П
подекотрі

І ще подекотрі такі "чорти" хочуть закрити громадськості роти на свій беспредел, що треба лиш за них казати - що они "янголи", тьфу на них

LB
Little big

Почнемо з того, що його як і всіх інших силою затягнули в тцк. І що би там не придумовували а гестапівці винуваті, ібо нехер людину пакувати як скот .

1
134

Пі...рюги тецекашні

Х
Хустянин

Там воєнком з мацкальсков сластиков фотки має у фейсбукови і це нікого не цікавить

ВХ
В хусті воєнком - злочинець

Це той самий хустський воєнком котрий в футболках з гербами ссср фоткався і 20 людей зняв з обліку. Чому тот чорт до нині вобще живий?

Д
Ддда

Психолога їм за державні кошти призначили,щоб не були агресивні до людей,так їх покарали.не всі,але окремі потвори такі є,що кидають пляму на все тцк.звичайно,такі щоб відстояти свої 0,4-0.5 міліона б'ють і пакують людей у воронки,платників податків,від кого платню отримують,а потім самі на себе розстеження проводять і б'ють далі людей,но є і непогані тцкашники,законники.А є що уявили себе царьками вершителями судеб

ІТ
І такі

І такі нечесні тцкашники,що б'ють,купують дорогі іномарки вілли під час війни кидають тінь на все тцк,

Н
Нянько

Ну на фото видно що в хлопця синяки під очима,одне око заплило, а вони дослідили лиш подряпини.Це він сам собі фінгали посадив,хотів насмерть забитися лицем об унітаз? Це вони дослідили?

Л3
Лоці 3

Зарплата в них близько о,5 міліони на рік за рахунок простих людей.тих же людей окремі тцкашники (не всі) часто і б'ють .був випадок,що після того,як було доведено,що побили людину,їм ще і психолога за державні кошти призначили.а ще в змі описані випадуи,що у воєнний час купують дорогі іномарки,будують котеджі не всі такі,але такі потвори кидають ті

А
Аааа

Завтра напишуть що то був агент Кремля. Російський спигун.

П
повірив

Вірю!

П№
Палата №6

Доводять до психоза не доходя до окопів. А коли бахкати начне на нульови та шо з нього буде

K
Kkkk

Канешно, брехуни ви галімі

М
Монька

покалічили дітвака. най їх дітей так збиткують.

Р
Русиноїд

Та він сам себе спасав раз 5 таблеток випив заспокійливого

ВС
Владика ситхів

Гідазепам - заспокійливе. Брехачі

КР
Карпатський русин

Брихачі, нико тим гуканам із ТЦК не вірить, то садісти і людожери

К
Клоунада

Гідазепам то заспокійливе, доволі сильне. Істерика від нього не стається, ним істерика лічиться. Клоуни

А
Ага.

Уже підкинули. Запізно зполошилися.

Л
Лоці

но каєшно, то не они його там били то від од наркотиків такий. най тепер не видумовуюють

Читайте також