Закарпатський УКРОП висунув у президенти Олександра Шевченка через праймеріз

6
0

Народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко здобув чергову перемогу на президентських праймеріз партії. Цього разу учасник перегонів посів перше місце на Закарпатті з результатом 179 голосів. Друге і третє місця дісталися Оксані Тунік-Фриз та Ірині Головатенко.

Олександр Шевченко пояснив намір балотуватися на пост Президента бажанням змінити корумповану систему влади і відновити на території нашої країни силу закону. «Президент повинен забезпечити права і свободи громадян. Хто б не порушував закон – буде відповідати. Не важливо, чи кум це, чи брат, чи сват, чи тато або мама. Це не має жодного значення. Ніхто у команді Шевченка не буде порушувати закон», – заявив політик. При цьому учасник перегонів пообіцяв систематично перевіряти членів власної команди на детекторі брехні.

Голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко, своєю чергою, зазначив, що президентські праймеріз – це абсолютно нова для України процедура, яку не може дозволити собі жодна інша політична сила країни. За словами нардепа, практично всі українські партії висувають кандидатів на ключову державну посаду за вказівкою лідера. Натомість УКРОП першим у країні наважився на відкрите демократичне голосування.

«УКРОП не має вождів, однак у наших лавах – авторитетні люди. Відкиньте всі думки про те, що в Україні немає політичної альтернативи. Що інші кандидати не можуть скласти конкуренції Порошенку. Бо інакше ми ніколи не вийдемо з того жахливого економічного стану, в якому опинилися», – наголосив Тарас Батенко.

Водночас культовий український письменник, член УКРОПу Василь Шкляр зазначив, що прийдешні вибори Президента стануть черговим етапом багаторічної битви за Україну. «Сьогодні ми з вами розпочинаємо боротьбу за країну гідності і правди. Ми з вами розпочинаємо боротьбу за перемогу над комуно-нацистською Московією. Ми з вами розпочинаємо боротьбу за визволення наших полонених, які караються за ґратами на нашій землі та в країні загарбника», – зауважив письменник.

Нагадаємо, Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу вже в шостому регіоні. Раніше його підтримали у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Львівській та Івано-Франківській областях. До середини листопада учасники перегонів відвідають усі області України, кожна з яких обере свого переможця. Результати президентських праймеріз стануть відомі на великому з’їзді УКРОПу, який відбудеться 5 грудня у Києві.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також