Закарпаття на останньому місці з вакцинації від COVID-19

5
13

Статистику рівня вакцинації по областям опублікували в Міністерстві охорони здоров'я України.

Так, за даними МОЗ, на Закарпатті найнижчий рівень вакцинації в Україні. Станом на 9 січня в нашій області від коронавірусу вакциновано всього 32,6%.

Серед аутсайдерів також Івано-Франківська та Чернівецька області де вакциновано 38% населення.

В середньому в Україні майже 48% дорослих українців отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

У лідерах Київська, Полтавська та Дніпропетровська області. В цих областях понад половина дорослого населення щеплена однією чи двома дозами.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Д1
до 19:48

що, пудсікорнику, переживаєш що про тебе ніхто вірш не напише?

ДН
До нижнього

Книгу з віршами пиши, а не коменти

Р
РУСИН

Зауральний я гукан , П'янь і рвань , ще й наркоман , Довбанутий на башку , Дурь собачу тут чешу , Купу кличок маю я , Їх міняю на раз-два , Справедливий я , РУСИН , і Агностик , і Кретин , Я Філософ , і Водило , Факт і Істина , Довбило , Соціолог , і Психолог , і Тотальний Бормотолог , Я Лосяра , Фахівець , і Алкаш , і Підпездець , Лісокрад , Дегенерат , Нижньодописовий Шмат , Не мав ніякої освіти , Де ж мені в житті подітись ? От і на сайт сюди я пру , Дурь в коментах тут чешу , І чесатиму завжди , Майте на увазі ви .

Й
Йовжію

О дааа, Кукуєв то взагалі лідер інтелекту, досить лиш на мера подивитись

Й+
Йовжію +1

Гукани)

К
Клоуни

У світових спортсменів після прививок чогось начинаються проблеми з серцем, но то канєшно аж нияк не звязано

К
Клоуни

О, експерти прийшли про науку росказувати, вкраїні з 80% рівнем вакцинації в гузиці по зараженням, а сі отелепи дале свою дурь будут нести і колотися. 5 доз вам доста (в рік) чи ніт? Вірусологи х....ві

Й
Йовжи

Показатель интеллекта по областям. Вот бы ещё уровень религиозности в студию, там Закарпатье в топчике будет, тогда всё станет на свои места.

А
Айно

Типирь і негри , і араби , і мусульмани , і індуси , і всякі азіати ставуть громадянами України. Людина правильно каже. Громадянство і національність (коріння , рід) це різні речі . Так ся склало і не по нашій вині . Зато так і бідувуть люди . Як батраки по заграницях. А тут вже карточки на продукти вводять .

ДІ
Дт івана пальо

Громадянин України і НАЦІОНАЛЬНІСТЬ - РУСИН , не одне й теж. Фактичну історію не обманеш.

ДІ
До Івана - дурачка 22:21

Першим ректором Санкт - Петербурзького університету був РУСИН . Якби предметно займався історією , то знав би про видатних в світовій практиці РУСИНІВ стільки, що здивувався б . Але ж ти ..."іванушка" !? Такому , лиш би ляпнути дурню.

Р
РУСИН

Кіть чулувік хоче жити , то ваша медицина безсильна .

ІП
Іван Пальо

Раз здойміть русинів з дерева, а пак їм кажіть за досягнення цивілізації.

Читайте також