Закарпаття опинилось на 19 місці за соціально-економічним розвитком серед інших регіонів

7
2

Загалом в порівнянні з позаминулим роком рейтинг області впав на 6 пунктів.

У рейтингу, який опублікував Мінрегіон, області країни оцінили за 12 критеріями, серед яких: економічна та соціальна згуртованість, фінансова самодостатність, розвиток інфраструктури та інші.

Саме за цими критеріями Закарпатська область опинилась на 19 місці. Ще два пункти вниз, і вона опинилась би серед найнижчих: Миколаївська, Одеська, Чернігівська, Донецька та Луганська.

На перших сходинках опинився Київ, Харківська та Рівненська області.

Нижче можна подивитись усі показники стосовно Закарпатської області:

Коментарі

Ч
Читач

На ЗАКарпатску.обл. влада ніколи незвертала уваги приславши губ.Москаля свідомо добила і знищила дороги і ін. надіюся нова влада справедливо оцінить розвал інфрастуктури краю і притягне до справедливої відповідальності винних.Закарпаття є ворота України з боку ЕС з розваленими митними переходами розбитими дорогами чергами на кордоні митницею і пограничниками які нехочуть працювати.Думаю команда Зе...такого нехоче.

Р
Рем

Головна проблема - це дороги. Водночас дорожня інфраструктура для Закарпаття -ключовий ресурс, оскільки це прямо впливає на доходи туристичної галузі а звідси - економіки області в цілому. Тільки вже за крах дорожньої інфраструктури Москаля і Ко заслужено можна було б повісити.

Читайте також