`Закарпаття` програло `Нафтовику`

4
0

з рахунком 1:3

В останньому турі `Закарпаття` вдруге в сезоні поступилося середнячку ліги `Нафтовику`. Поразка не дозволила ужгородцям закінчити рік на першому місці.

У своїй попередній грі `Нафтовик` поступився `Княжій` (0:3), після чого пішов у відставку головний тренер Городов. На матч проти `Закарпаття` команду вже готував в.о. головного Радік Ямліханов.

За приблизно рівної гри `Нафтовик` уже в першому таймі вийшов уперед, а відразу після перерви закріпив перевагу — 0:2. Ужгородці кинулися відіграватися і це їм вдалося на 60-й хвилині. Зусиллями Микуляка, невуче та Бурого м’яч заштовхали у ворота — 1:2. Вже через кілька хвилин надію врятувати поєдинок поховав `нафтовик` Одінцов — 1:3.

Михайло Іваниця: `Через травми і штрафи не грали Ярош, Шопін та Домбрайе. На початку поєдинку зазнав важкої травми Костюк, як наслідок — порушення ігрових ланок. «Нафтовик»не зручна для нас команда, але тим не менше, сьогодні ми не мали права програти. При рахунку 1:2 припустилися грубої помилки в центрі поля і і рахунок стає 1:3`.

Свій шанс стати `зимовими чемпіонами` не упустила `Оболонь`, яка на своєму полі перемогла не найсильнішу команду ліги `Княжу` — 2:1.

У `кримському дербі` втратив очки `Севастополь`. Приємно відзначити, що усі 4 голи у ворота севастопольців забив колишній ужгородець і кращий бомбардир двох попередніх сезонів Матвій Бобаль. Зараз із 14-ма голами він очолює список бомбардирів.