
Зазначається, що дипломат відвідує Закарпаття для напрацювання контактів у перспективі підготовки візиту в область Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена.
Ужгородська міська рада пише, що Лое Лагранж вже кілька днів перебуває в Ужгороді, і вже мала можливість познайомитися з містом і воно їй дуже сподобалося, як і Закарпаття загалом.
На зустрічі з міським головою, пані дипломат обговорила децентралізацію, соціально-економічну ситуацію в Ужгороді, ситуацію із захворюваністю на коронавірус, як живуть представники різних національностей, та співпрацею з містами-побратимами тощо.
Нагадаємо, днями посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану зустрівся з головою Мукачівської громади.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!