![](https://mukachevo.net/uploads/media/images/image/c5/4b/c54b2acc1310482bb38aa5140fcc4588tugh9yjzhtnlwa5_preview.jpg)
Про це інформують на сторінці Оноківської об'єднаної територіальної громади.
Закарпаття втратило Романа Качура, молодого 27-річного воїна, учня Оноківської школи, майстра спорту, який загинув під час виконання бойового завдання.
Героєм України повертається Роман до рідної домівки завтра, 13 лютого, щоб навіки попрощатися , піднятися у Засвіти таким життєрадісним, щирим, веселим... Просимо зустріти скорботний кортеж з тілом Героя Романа Качура біля Кефіру о 12:30.
Чин похорону розпочнеться о 13:00 за адресою: село Оноківці, вул. Молодіжна 4.
О 14:00 планується формування колони до кладовища.
За честь стати завтра учасником прощальної колони, навколішки провести.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!