Закарпатці на львівському Форумі видавців

3
0

"не червоніючи" показуватимуть "силу" та "злочинців"

З четверга по неділю у Львові відбуватиметься вже 14-й Форум видавців – найбільший книжковий ярмарок України. Серед кількох сотень акцій -- декілька присвячені закарпатським авторам. Прикро, що цього року у програмі Форуму не заявлено жодного нашого видання, на відміну від тих же буковинців, які представлятимуть чимало своїх книжок. Натомість закарпатців представлятимуть київське, вінницьке та львівське видавництва. Отож за наших можна буде потримати кулаки (цитуємо за програмою форуму):

 У четвер, 13 вересня, о 15.00 -- Галина Малик представляє нове видання „Злочинців з паралельного світу”. Проводить видавництво „Теза”, м. Вінниця. На стенді №106, 1 поверх.

 У п’ятницю, о 17.00 – презентація книжок Оксани ЛуцишиноїНе червоніючи” та „Сонце так рідко заходить”. За участі письменниці Оксани Забужко. Проводить видавництво „Факт”, м. Київ. Великий зал Палацу Потоцьких.

 У суботу о 11.00 – автограф-сесія Галини Малик. Проводить видавництво „Грані-Т”. На стенді №225, 2-й поверх.

 О 13.00 – Презентація книжки Олександра Гавроша „Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу”. За участі автора свіженького бестселера та цирку пані Бухнебах! Циркове шоу розвеселить і дорослих, і дітей, а книжка Олександра Гавроша про найсильнішу людину світу, українця Івана Силу, придбана на Львівському форумі, не лише стане захоплюючим чтивом, але й дозволить взяти участь у розіграші спеціального призу від найсильнішого українця, найдужчої людини світу – Василя Вірастюка. Проводить „Видавництво Старого Лева”, м.Львів. Площа перед Палацом Потоцьких.

 О 15.00 – Афтограф-сесія Оксани Луцишиної. Проводить видавництво „Факт”, м. Київ. На стенді № 212.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також