Закарпатці заробляють на чорницях до 1000 гривень на день (ФОТО)

77
12

Вже традиційно групами «мисливці за ягодами» їздять на високогір’я з спеціальними щітками-гребінками.

Failed to process content

Коментарі

СВ
срочно ввести податок

На гриби ягоди, ввести податок проценту 50, бо то іще Ющенко сіяв тоті яфини, а 1000гривню в динь, у горах і так нее де потратити,а доки назберають та й наїдяться, так що мож і 800 гр. податок ввести.

ВА
в а

слава Русинським полонинам

ЦП
це перемога

щі нигда зьме так добре не жили, гі тепирь-такуй дома мож заробити езерку на динь, то є плаца, як у губернатора Мацкаля.Лем треба шатовати, доки реформатори щі ся не добрали до полонин.

Г
Гисть

Та люди неборята мусять килько находитися по сонцю оби тоту тисячку зароби?!

Я
яфинарь

то майже една машина із номерами

Я
яфинарь

підтримую туриста свині а не люди

Г
Гордість

Україна створила нові робочі місця для Закарпатців на полонинах)) типирь середня зарплата у Закарпатті буде май більша по україні

ЄП
єто пьять

ко писав тоту чушь, ко формуе ціну на яфини,??? Фінскі яфини не удавай за наші,...Афтор убийсяобстіну

А
афтор

щі серенча, же редакція ся не догадала написати же то каждий динь люде зароблявуть по 1000.То би порошенко вивів вояку на полонини і повів їм збтрати собі на зарплату-якраз по 1000 в динь

НФ
напишите фантазію

типирь Гройсман повість що у Закарпатті народ заробляе 365 тисяч у рік, а податки не платить і пенсії недостойний.

В
воловець

а що так дешево у воловци 65 грн за кг

Т
Турист

Ше кіби уберали за собов, то шо наїли, напили, вобще ціни їм не було б

Читайте також