Закарпатці здали у поліцію за 10 днів квітня 88 одиниць зброї

5
2

Поліція Закарпаття проводить місячник здачі зброї, і знайомить населення з можливістю здати зброю до відділку і уникнути відповідальності за її зберігання.

Метою місячника, як зазначають у поліції, є вилучити з обігу усю нелегальну зброю. Крім цього, за бажання, людина, яка принесла до поліції зброю, може в подальшому зареєструвати її на себе і користуватися нею вже законно.

За перші 10 днів квітня до відділів та відділень закарпатської поліції громадяни принесли 88 одиниць зброї. Найбільше – гладкоствольних рушниць, а також нарізні гвинтівки, холодну зброю, штик-ножі, кастети та газові пістолети.

Полісмени нагадують про те, що громадяни, які добровільно видають наявну в них зброю, звільняються від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, нещодавно Mukachevo.net дізналося, скільки ж тримають на руках офіційно зареєстрованої зброї мешканці Закарпаття.

Коментарі

М
Мисливець

А якщо від цих 88 одиниць відняти ту зброю, яку здали, як службовий непотріб непотріб, держлісгоспи, то скільки ж тоді реально здали зброї закарпатці ? Замилює очі поліція і її дозвільна система, ох як замилює !!!

ЯН
я не здам

...бо не маву)))....просто знаєте....колись немож було ни доллари мати ни фарцовати....а пак раз і буде на каждуй вулици бовт із пушками))))))))))...всьо што ниська робить і краде область нич у грошах хіби продавали зброю і набої....не за діти страшно...трясуться стульці у великих кабінетах...но то перийде))))))))))

Читайте також