Закарпатцю, який модерував антиукраїнську групу в мережі, дали 5 років умовно

6
10

Днями Ужгородський міськрайонний суд виніс вирок адміністратору групи в одній із соцмереж, який поширював антиукраїнські матеріали із-за кордону.

Правоохоронці задокументували, що уроженець з Закарпаття, який тимчасово мешкав в одній із сусідніх європейських країн, модерував у соцмережі тематичну іншомовну групу й систематично наповнював її антиукраїнським контентом.

Адміністратор, зокрема, поширював публічні заклики до від’єднання та здобуття «незалежності» Закарпаття від України, оприлюднював звернення з вимогами припинити нібито репресії однієї з національних меншин, розміщував карти зарубіжних країн, між якими «розділив» нашу державу, пише прес-група УСБУ в Закарпатській області.

«Діяльність» модератора привернула увагу російських ЗМІ. Свою «позицію» він озвучив пропагандистським телеканалам країни-агресора.

Співробітники спецслужби ідентифікували особу зловмисника. Дії закарпатця слідчі регіонального Управління СБУ кваліфікували за статтями 109 та 110 Кримінального кодексу України. Під час візиту адміністратора до України йому була оголошена підозра в скоєнні злочинів проти основ національної безпеки. Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем реєстрації підозрюваного співробітники СБУ виявили у нього паспорт громадянина іншої країни.

Ужгородський міськрайонний суд визнав обвинуваченого винним в інкримінованих йому злочинах та призначив покарання – 5 років позбавлення волі зі встановленням випробувального терміну 3 роки.

Підсудний свою вину визнав повністю, щиросердно розкаявся у вчиненому.

Суд зобов’язав його повідомляти повноважний орган у разі зміни місця проживання, роботи або навчання. Іншомовна група, яку адміністрував уродженець Закарпаття за кордоном, була заблокована раніше.

Нагадаємо, слідчі регіонального Управління СБ України в Закарпатській області скерували до суду із обвинувальними актами 16 кримінальних проваджень за злочини проти основ національної безпеки. У 5-х із них була розпочата процедура спеціального судового розгляду.

Коментарі

M
Mulidran

хоспадє, невже шановна редакція видала органам нашого улюбленого бота під ніком Закарпатець?

1
123

йсю новину треба виділити червоним і скидувати 90% процентам коментаторів, любителям мацкви, мадярів і тим хто каже що крим проскакали на майдані, а не пу*ло забрав!

K
kos

koszonom szepen- ШО ВАС ЛЮБЛЮ ЗАКАРПАТЦІ А ЯК ВАС ОКУПУВУ ЯК РОССІЯ КРИМ ТА НЯ БЛАГОДАРИТИ БУДЕТЕ А СБУ БУДЕМИ ЗНАЧКИ ДАРИТИ А ШО ЯНУКОВИЧА НЕПОСАДЯТЬ ?? ГЕРОЇ МАТЬ ВАШУ

М
Міко

До Крістіни-звідки ти знаєш,що не мадяр.Я думаю в кожного народу є свої дебіли-україна не вийняток

К
Крістіна

Ліпше би мадярськими сепаратистами на Закарпатті зайнялися!

Г
герой

такого хероя просто НЕТ

:
:)

Поміняється ситуація-буде героєм.

Л
Лайк

Мало дали!!! 15суворого режиму!!!був би час подумати!!!Іншим також був би гарний урок!!!

ЧХ
Чела Хорсдэл

хто має USB кабель до iphone 4s?

Ю
Юра

хто цей герой?

Читайте також