Замість авторинку — спорткомплекс: У Кінчеші хочуть закрити найбільший в області ринок авто (ВІДЕО)

9
11

Підприємці, яких тут близько 60, кажуть, що їх ніхто не попереджував про закриття ринку, а дозвіл на торгові точки у них дійсний аж до кінця поточного року.

Днями торгівці авторинку, що у селі Кінчеш під Ужгородом, прийшли на роботу, а на них чекав «сюрприз» — закритий шлагбаум та охорона, яка повідомила, що ринок зачиняється.

Підприємці вже тиждень не можуть нормально працювати, адже навіть товар підвезти неможливо, бо охорона не впускає.

— Нас просто блокують, щоб ми самі по собі звідси пішли. Куди мені йти, знов у Словакію на заробітки? Я тут хочу працювати!— жаліється підприємець Павло Бурін.

Люди стверджують, що про виселення їх ніхто не попереджував і до діалогу не запрошував.

— Посилаються на те, що відбулося засідання виконкому сільради, який прийняв рішення, бо звернулась громада села. Але ніхто не бачив тих скарг і самого рішення виконкому.

У підприємців на руках дозоли на ринкову діяльність дійсні до листопада 2018 року, вартість оренди 1 квадратного метра 40 гривень, які вони сплачують справно.

— 125 тисяч щомісяця ми платимо, 25 з яких поступає на сільську раду, — розповідає підприємець Йосип Бабич.
Коритнянський сільський голова Ігор Бадида каже, що заборгованість з оплати оренди все-таки є, але головним аргументом закриття ринку стали звернення мешканців села.

— До нас звернулися мешканці даного села, яким заважає ця вічна проблема. Там аварії через скупчення неправильно припаркованих машин. Також є звернення Ужгородської районної ради, яка би хотіла збудувати спортивний комплекс на даній території, - повідомив Ігор Бадида.

Але, як виявилося, самі мешканці села Кінчеш ситуацію з базаром критичною не вважають — більшість опитаних журналістами не проти авто ринку.

— Він мені не заважає, він мені допомагає (ринок, ред.). І не лише нашому селу, а й Коритнянському селу і Баранинському селу. Тому, що він знаходиться поблизу. І приносить прибутки селам, - ділиться роздумами з журналістами мешканець Кінчеша.

Сільска ж рада має альтернативу для підприємців – їм запропонували переїхати на ринок Краснодонців в Ужгород. Але самі підприємці не в захваті від такої пропозиції, через значно вищу вартість оренди.

На даний момент підприємці колективно звернулися до Коритнянської сільради з закликом переглянути рішення про закриття ринку, і вже знайшли собі юристів для подальшої боротьби.

Читайте також:Громада села Угля змусила підрядника перестелити асфальт, що не витримав і півроку.

Коментарі

ДХ
До Хитросправленого мАЛИША

Сиди собі у своему Хусті!!! Нічого лізти в Ужгород!!!

Г
Голесо

Домашня робота ....зробiть базар у Мукачевi....!у Мукачево ус1м близько....!

МВ
Малиш Вовка

Та дайте заробити! Де тепер сотку буду ліпити?

БГ
Братья Гавс(Владик і Дурко)

Най го закривають.Ми свої машини ітак впарюемо туй у нас, у варишови)))

Б
Билявський

Урааааа

Б
букі

Правильно роблять шо закривають.Там єдні перекупщики ходять у неділю шашлик їсти! най ідуть робити дись а не фуфло своє впарювати людям!

А
Автоперекуп

Правильно!!, давно пора закрити цей базар, кожну недiлю я туда заiжаю,плачу по 50грн. За що???? За те болото яке там всi топчемо...,iншi авторинки всi заасвальтованi, порядок всюди.,а там не авторинок а ПАСОВИСЬКО!!!

У
Уа

транспортерная лента Украина https://alyans-konveir.com.ua/

І
Іван

Коли обирали Бадиду,то попереджали,що він дуже мутний чоловік.Ось тепер і маєте.Після приєднання навколишніх сіл до Ужгорода буде ще веселіше.

Д
Діпсі

Правильно люди не віддавайте свою територію !!! Ходять слухи , що на місці ВАШОГО авторинку люди які займають керівні посади в мерії Ужгорода хочуть там собі влаштувати бізнес, а саме які спортивні-торгові центри построїти.... вже є Зінадін спортивний центр поряд з кінчешом

В
Виборець

Так зверніться до свого депутата пана Горвата, він хоч і завгастрономом, але може чимось і допоможе. Він же ж з "Кааліції" - президента представляє. Ви ж за нього голосували. А бирів тут нідочого, йому команду дали.

Читайте також