Заступника мера Чопа жорстоко побити. Через ігрові автомати? (ОНОВЛЕНО)

13
7

Злочин було скоєно напередодні міжнародного жіночого дня, 7 березня.

За словами постраждалої - заступника міського голови Чопа Лариси Приходько, у цей день, близько 8 години ранку вона спускалася сходами з 2 поверху будинку за адресою проспект Залізничників 2А, і на першому поверсі на неї напав невідомий, почавши лупцювати спершу по голові, а тоді ногами.

"7 марта я спускалась по лестнице со второго этажа, он снова медленно поднимался на первые 4 ступеньки в подъезде. Я видела, что он специально замедляет ход. Как только ступила ногой на площадку первого этажа, он быстро размахнулся и нанёс первый удар в голову. Потом ещё и ещё. Когда я упала, он продолжал бить меня ногами. Послышались шаги на улице и он резко выскочил из подъезда", - розповіла постраждала.

За словами заступниці мера, за нею тривалий час стежили. Напад пов"язує зі своєю принциповою позицієї щодо роботи в Чопі підпільних ігрових автоматів та певних конфліктів з правоохоронцями.

"Однажды меня закрыли в зале игровых автоматов в нашем городе. И милиция не спешила меня выручать. Я написала заявление в милицию, и знаете, что мне ответили: вас никто не лишал воли, вы сами туда вошли! И ещё: игровые автоматы находятся там на ответственном хранении, а чтобы они не портились, их периодически включают... ну народ запускают поиграть.. чтоб натуральнее выглядело. выйдуиз больницы всем желающим покажу этот шедевр милицейского жанра", - розповіла постраждала.

У скоєнні даного злочину міліція підозрює особу чоловічої статі, віком близько 25-30 років, зростом 175 сантиметрів, спортивної тіло будови, обличчя овальне. Вказана особа була одягнена в джинси синього кольору, балонову куртку темно-сірого кольору з капюшоном на голові та чорні кросівки.

Коментарі

L
licooper

Статя -жестоко побили, не правда это.На своих ногах шла, не в реанимации-же.Подстава все отвлекающий маневр.Весь мир спектакль а некоторые и хорошие актеры.

IA
I am

Что за Приходько? СТУПАК ЛАРИСА.

Е
Еколог

у нас у Мукачеві апарати в нагляк і на виду і в міліції і в мера міста і коли на форумі задай питання меру , було задано питання про апарати , які стоять мало не у самів вариськів хижи , мер сказав що то не його компетенція , а правоохоронних органів , страна ідіотів бля

Q
Qq

А у нас у Мукачеві даже *ЦЕНЗУРА* знімала,ну і що? Пані Ларисо,не обіжайтеся на мене,але Ви у нашій країні не на місті.На Україні треба або лизати,або сидіти за гратами.У нас такі *закони*,на жаль.

?
?!

місце нападу називає сама постраждала а до чого тут міліцейські джерела? Там що написано хто побитий

?
???

То вказуйте вірні посилання на джерело.Джерело Мукачево.нет-рівносильне джерелу в коментарях. http://www.zak-umvs.gov.ua/pages/2013/03/07/blank11.htm

РМ
Редакція Мукачево.net

Інформація про місце нападу оприлюднена та поширена міліцією, зокрема і в мережі Інтернет.

Читайте також