Затоплені дві дороги та 470 га сільгоспугідь: ДСНС розповіли подробиці паводку на Закарпатті

84
0

Через значні дощі на Закарпатті річки вийшли з берегів та затопили дороги та сільгоспугіддя.

Як повідомили в ДСНС Закарпаття, наразі залишаються підтопленими 470 га сільгоспугідь на Берегівщині та Хустщині, а також автодорога місцевого значення між селами Великі Ком'яти – Шаланки. Об’їзд можливий через смт Вилок.

Ускладнений рух і на автошляху національного значення Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів в районі с. Вільхівка, там підтопило ділянку протяжністю 150 м (шар води становить близько 15 см). Рух можливий для вантажного транспортну і не рекомендований для легкових авто.


Також впродовж дня рятувальники двічі виїжджали для відкачки води з підвальних приміщень житлових будинків у м. Рахів, зокрема на вулиці Миру та М. Марфіча. Загалом надзвичайники відкачали 215 куб.м води.

Крім того, через перезволоженість грунту і, як наслідок, падіння дерева на газову трубу високого тиску в с. Терново Тячівського району залишаються без газопостачання села: Вишоватий, Добрянське, Вільхівці та частково село Нересниця.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також