Завтра екс-лідер закарпатського ПС Сачко може опинитися за гратами. Його оголосили в розшук

9
7

Про це поінформував Mukachevo.net його адвокат Владислав Добош, а також сам Олександр Сачко.

Мова йде про справу, яка тягнеться за підсумками кривавих розбірок в Мукачеві 11 липня 2015 року. Олександру Сачку, який на той час був лідером політичного крила Правого Сектора Закарпаття, інкримінують створення терористичної організації. Загалом на Сачка відкрили 15 кримінальних справ.

Минулого тижня, поінформував Олександр Сачко, його оголосили у розшук, мовляв, він переховується від слідства, хоча за словами Олександра з початку вересня і до середини жовтня він перебував у зоні АТО, що може підтвердити документально, але за весь цей час, наполягає Олександр, ніхто із слідчих з ним або його рідними на контакт не виходив.

Водночас, як уточнив адвокат Владислав Добош, завтра у Печерському суді буде розглянута справа Сачка, і ГПУ вимагає взяти його під варту.

Зауважимо, що півроку тому Олександр Сачко склав із себе повноваження керівника політичного крила Правого Сектору Закарпаття.

Радимо також переглянути редакційний лонгрід з усіма подробицями кривавих розбірок в Мукачеві 11 липня 2015 року.

Коментарі

П
правда

у мукачеві більше наркоманів як тверезих

Й
йо

і прокурори їхні тоже 100 процент

О
Олександрові

Непешіть неадекват.

Д
да.

медведчук вернувся і всі діла.

:
:))

Ночь длинных ножей? Злили "патріотів"?

О
Олександр

До Оксани.... з добрими намірами?... це як? просити наркоту под реалізацію в ХепіРумі.... та інших бля.юшниках.

О
Оксана

На мою думку він був проінформований про так звану стрелку,у Мукачеві.І як лідер міг запобігти.Видаючи зброю знав що до кого їдуть і чим все закінчиться.Я як свідома і проінформована людина.Можу сказати наступне.Якшо із поганими намірами йти до Ланя або друзів,рано чи пізно ця зустріч закінчиться відповідно.І навпаки якшо із добрими намірамі піде завжди назустріч.

Читайте також