Завтра в Ужгороді повертатимуть право на мирні зібрання

7
0

29 червня в Ужгородському міськрайонному суді відбудеться судовий розгляд адміністративного позову до виконкому Ужгородської міської ради про визнання рішення 245 від 09.09.2009 року «Про порядок узгодження заяв на проведення масових заходів» незаконним.

 

Нагадаємо, що згідно статті 39 Конституції України, організатори заходу повинні лише заздалегідь повідомити орган місцевого самоврядування про заплановані дії. В даному випадку, влада міста незаконно звужує права і свободи жителів Ужгорода.
 
Крім того, завтра ж о 13.00 в приміщенні «Закарпатлісу» (вул. Собранецька, 60а, ІІ поверх) відбудеться засідання Громадської ради при Закарпатській ОДА, на якому буде розглядатись питання про відкрите звернення Громадської ради при Закарпатській ОДА до органів місцевого самоврядування Закарпатської області. Мова йде про рішення влади Ужгорода, Мукачева, Рахова та Сваляви, які незаконно обмежують право на мирні зібрання жителів цих міст. На що Громадська рада закликає керівництво міст скасувати антиконституційні рішення, та утриматись в подальшому від їх ухвалення, в тому числі й іншими органами місцевого самоврядування Закарпаття.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також