Здорова їжа: У Мукачеві відкрили еко-крамницю (ФОТО)

45
4

Вона запрацювала нещодавно в центральній частині міста за адресою вул.Духновича 5/4а.

Як розповіла виданню Varosh засновниця крамниці Мар'яна, всі продукти в крамниці не містять жодних консервантів, ГМО, штучних підсолоджувачів чи покращувачів смаку. Тому і терміни споживання дуже обмежені – від місяця до півроку.

– У нас ви знайдете тільки свіжі, натуральні і мега корисні продукти українських виробників, – зауважує Мар'яна, додаючи, що окремий акцент зроблено на "здорових перекусах", тобто еко-продуктах, які можна легко взяти з собою на роботу, в дорогу, спортзал чи скласти дітям у школу.

Заснувати таку крамницю в Мукачеві дівчину спонукав її власний стиль життя та здорове харчування, яким вона захоплюється вже давно.

Радимо самим завітати до крамниці та побачити усе на власні очі, ще краще – скуштувати.

Радимо також переглянути наші публікації про еко-продукти Закарпаття:

Коментарі

Г
Гість

Эко Крамниця не айс.Купив там зубну пасту виявилася не якісна не в довзі на ній зявилася цвіль.Може по одинокий випадок не знаю.Але гроші на вітер.

Р
РВІ

Скажу більше , такий самий магазин уже більше 5 років працює і в Мукачево , позаду зеленого базару , вул. Чайковського, 23, називається " Еко крамниця ". Крім продуктів харчування там є еко косметика,миючі засоби та багато чого іншого.

М
Мікулаш

Півроку без консервантів ? Не вірю.

Д
Діпсі

Ну здрастє !!! В Ужгороді вже такий магазин 2 роки працює поблизу готеля Ужгород біля 16-ти поверхівки

Читайте також