Зеленський у понеділок летить у Вашингтон на зустріч з Трампом

282 1

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів із президентом США Дональдом Трампом тривалу та змістовну розмову — спочатку в форматі тет-а-тет, а згодом за участі європейських лідерів. Загалом бесіда тривала понад півтори години, з яких близько години президенти спілкувалися один на один.

За словами Зеленського, Україна готова працювати максимально продуктивно заради миру. Трамп поінформував його про свою зустріч із російським керівником та основні пункти розмови.

«Важливо, що сила Америки впливає на розвиток ситуації», — зазначив український лідер.

Він підтвердив підтримку пропозиції Трампа щодо проведення тристоронньої зустрічі Україна – США – Росія для обговорення ключових питань на рівні лідерів. Зеленський додав, що планує обговорити всі деталі з Трампом під час візиту до Вашингтона в понеділок, на запрошення американського президента.

Глава держави наголосив на важливості залучення європейських партнерів на всіх етапах для гарантування безпеки України та повідомив про позитивні сигнали від американської сторони щодо участі у таких гарантіях.

Коментарі

ББ
Бертi бачi

будуть гнути i цькувати з DJйом?

Читайте також