Земан зробив гучну заяву — «Новичок» виробляли у Чехії

4
6

Нещодавно переобраний президент Чехії Мілош Земан заявив, що вироблялася нервово-паралітична речовина "Новічок" вироблялась і проходила випробування у Чехії.

З його слів виходить, що, згідно з доповіддю Служби внутрішньої розвідки, невелику кількість газу було вироблено в лабораторії в Брно.

Але після випробувань всі вироблені зразки були знищені, - Про це, посилаючись на чеське видання iRozhlas, пише ZN.ua.

— Висновок такий, що наша країна виробляла і випробовувала "Новічок", нехай навіть в малих кількостях і з подальшим знищенням. Було б лицемірством прикидатися, що це не так, - заявив політик.

Як відомо, раніше Росія заявляла, що речовину "Новічок" могли розробляти на території Чехії. Прем'єр країни Андрій Бабіш назвав ці повідомлення брехнею, а тоді Мілош Земан доручив голові Служби безпеки і інформації перевірити версію про можливе виробництво в країні цієї нервово-паралітичної речовини.

Нагадаємо, 4 березня на півдні Великобританії в місті Солсбері було виявлено без свідомості колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію.

Британськими слідчими було встановлено, що їх отруїли нервово-паралітичною речовиною "Новічок".

Читайте також: 3-є словаків намагалися доправити в Англію 10 тисяч пачок українських цигарок авіарейсом.
 

Коментарі

А
Айно

Всем кто ниже. Уже сказали что делали, но только микродозы.

Ю
ю

клептоманам не вірю... Хоча і могли шось там робити. Але під чиїм контролем?

З
Земан

Я ся перебачаву, айбо наговоривим лишних дурниць, наверное было много пива!

Б
Бундаш

Дедко уж є блазен . Хлестач цо хцете ...

Я
я

одним словом КЛОУН.....

Ф
ф

на чехах могли зробити не газ новачок а хіба газок старічок земан пердить незнайе шо говорить чийськойе пиво му у голову ударило - ШО ТУДИ ВИХОДИТЬ ШО ЧЕХІЯ ЗАНИМАЙЕСЯ ВИРОБНИЦТВОМ ХІМІЧНОГО ОРУЖІЯ ??? крапку най покладе СКРИПАЛЬ

Читайте також