Зять викрав від тещі "Шкоду" поки та відпочивала у берегівському басейні (ФОТО)

3
0

Доки жінка перебувала у термальному басейні м.Берегова разом із донькою та онукою, її автомобіль, припаркований біля спортивного комплексу на вул.Корятовича, викрали.

Як розповіла заявниця правоохоронцям, вона останні кілька років мешкає у Чехії, де й придбала цю «Шкоду».  На Закарпаття приїхала, аби провідати свою доньку, яка разом із чоловіком мешкає у Мукачеві. Доки купалися в басейні, машина зникла.

Причетним до угону автомобіля мукачівки виявився… її 33-річний зять. Цей мешканець Мукачева спочатку навідріз заперечував факт своєї причетності до угону тещиної машини. Однак під впливом доказів почав давати покази.

Чоловік розповів, що автомобіль тещі викрав задля матеріальної вигоди. Планував це заздалегідь, спеціально виготовивши дублікат ключа.

У день викрадення зять зателефонував своїй дружині, бо знав, що та поїхала на  автомобілі разом зі своєю матір’ю. Дізнався, що жінки тепер у Берегові в басейні. Примчав з Мукачева до Берегова та викрав «Шкоду», яку завів власним ключем. Машину ховав кілька днів у своєї знайомої.

Далі злодій запанікував, знаючи, що машину шукає міліція. Злякавшись відповідальності за скоєне, відігнав іномарку за межі Мукачева і кинув біля лісу при в’їзді в село Карпати.

До речі, незадовго до того теща, не підозрюючи злих намірів чоловіка своєї доньки, оформила на нього довіреність на право керування своєї «Шкоди»…

Триває слідство.

Інформація Берегівського РВ УМВС

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також