Зібрали 450 тисяч гривень: на Закарпатті завершився благодійний аукціон (ФОТО)

10
0

Трохи більше ніж за місяць вдалось зібрати рекордно велику суму.

Благодійний аукціон "Купи зустріч - подаруй дитині свято" проводили вже в тринадцяте. З 2009 року і по сьогодні участь в благодійних побаченнях взяти тисячі закарпатців і не тільки.

Цьогорічний аукціон тривав з 20 грудня, до кінця дня 23 січня. За цей час свою кандидатуру запропонували 742 хлопців та дівчат (480 у фейсбуку та 262 в інстаграмі).

Учасників-лотів цього року менше ніж зазвичай. Один з організаторів проєкту Роман Півкач розповів, що це пов’язано з пандемією та карантинними обмеженнями. Та попри це, учасники були більш заряджені на результат. Про це говорить і вища середня «вартість» лотів.

Що до суми, яку вдалося зібрати, вона цього року рекордно велика.

Якщо всі покупці оплатять придбані зустрічі, то вийде 450 тис. грн, з яких 400 припадає на фейсбук та 50 тисяч на інстаграм.

Якщо оплата буде 100%-ю, то це буде рекордна зібрана сума за всі роки існування акції «Купи зустріч - подаруй дитині свято!». Також маємо ще один абсолютний рекорд - за зустріч з одним із учасників покупець готовий викласти трішки більше, ніж 20 тис. грн. Попередній рекорд тримався з 2014 року, тоді це була сума в 10 тис. грн за 1 лот, каже Роман Півкач.

Всі гроші зібрані на аукціоні йдуть на благодійність.

"Це не є якийсь разовий захід, ми впродовж всього року проводимо системну роботу в цьому напрямку. Ми і наділі продовжимо опікуватися спеціалізованими дитячими навчальними закладами (дитячі будинки, школи-інтернати). Будемо контактувати з ними, їздити, вивчати потреби та проблеми. Витрати стосуються як подарунків для діток, засобів гігієни, одягу, канцтоварів, так і вирішення більш масштабних проблем самих закладів: закупівля обладнання, дрібні ремонти. Плюс одним із пріоритетів для себе бачимо освітній напрямок - проведення навчань, майстеркласів, тренінгів, створення на базі закладів творчих просторів для учнів. Одне з завдань - профорієнтація вихованців спеціалізованих закладів. Але що стосується освітніх заходів, то тут значний відбиток накладає режим карантину і в 2020-му більшість наших задумів такого характеру не вдалося втілити - Роман Півкач


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також