
Співробіниками податкової і митної адміністрації Угорщини (NAV) було затримано автомобіль, що прямував від кордону в бік Ніредьгази по швидкісному автобану М3. Однією з причин перевірки автівки стала яскрава зовнішність жінки-водія.
У цей день поліцейські та митники проводили спільну інспекцію автомагістралі М3, що веде у напрямку Будапешта. Один з митників раптово упізнав в одному з водіїв жінку, яка вже неодноразово потрапляла у поле зору угорських правоохоронців як злістна контрабандистка. Отже, вирішили перевірити стару знайому, яку досить легко було запам'ятати через її яскраво-руде волосся.
Було повідомлено про припущення перевезення контрабанди іншим патрулям, які незабаром виявили розшукувану автівку на стоянці поблизу кафе у селі Гайдунанаш. Проведено обшук салону і знайдено під чорною плівкою понад 15 000 пачок сигарет без угорських акцизів.
Затримана жінка заявила, що до цих цигарок не має жодного стосунку. Нібито мала доставити їх лише за вказівками по мобільному телефону, яких не встигла отримати.
Оскільки вона не могла довести походження підакцизних товарів, автомобіль та сигарети на суму 13 мільйонів форинтів було вилучено. А руду жінку чекає вирок суду.
Мukachevo.net